Skocz do zawartości
Gość lospuperoz

dziwny przycisk

Rekomendowane odpowiedzi

Gość lospuperoz

witam..

 

dzis rano zauwazylem u siebie w samochodzie jakis nieznajomy przycisk..znajduje sie na slupku ,nisko , przy fotelu kierowcy..jest sprytnie ukryty i normalnie podswietlany..

wiecie moze do czego on sluzy? :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyłącznik kontroli wnętrza pojazdu (alarm fabryczny) - opcja ta jest związana z wyłączeniem czujników wnętrza (lampki sufitowe mają czujniki ruchu)

 

- np: jak chcemy zamknąć opcjonalnie pojazd ale w samochodzie zostawić coś co się rusza (np: zwierzę), przed zamknięciem naciskamy przycisk i wychodzimy z pojazdu i normalnie go zamykamy pilotem w kluczyku ale alarm już wie że ma pozostawić czujniki nie aktywne.

 

Możesz również ściągnąć sobie instrukcję użytkowania pojazdu - jest tam opisane szczegółowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"dozów wnętrza" czy jakoś tak

 

WYSZUKIWARKA!!!! :cisza:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość lospuperoz

a jak poznac czy jest wlaczony czy nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie widzisz, że w górnym lewym rogu jest dioda :zdziwko: ? Jeśli świeci, to znaczy, że dozór wnętrza jest wyłączony :cwaniak:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość lospuperoz

no i super juz wszytsko wiem:) dzieki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A nie widzisz, że w górnym lewym rogu jest dioda :zdziwko: ? Jeśli świeci, to znaczy, że dozór wnętrza jest wyłączony :cwaniak:

 

o którą diodę chodzi ? gdzie się ona znajduję ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mam taką diode w słupku, ale ona znajduje się w takiej wnęce i nie znalazłem żadnego przycisku żeby ją wyłączyć. Czy on w ogóle jest? Jak się zamknę w środku i poruszam to syrena wyje czyli działa, ale jak ją wyłączyć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeżeli przed zamknięciem samochodu naciśniesz ten przycisk to wyłączają się czujki wewnątrz pojazdu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez posiadam ten przycisk tylko u mnie nie wiem kiedy jest właczony poniewaz zadna dioda sie nie zapala po wcisnieciu

Edytowane przez snoopy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kacpersl

witam wszystkich forumowiczów.

mam pytanko - czy ktoś mi powie co to za przycisk na słupku (tam gdzie pasy bezpieczeństwa) na wysokości dzwi z narysowanym autkiem?????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Blackwhite

To jest do tzw anty-tieft - czyli możesz wyłączyć sobie czujniki ruchu w środku kabiny.

Jesli np zostawiasz psa w samochodzie, ale chcesz samochód zamknąć to wciskając ten przycisk i deaktywujesz czujki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a u mnie ten przycisk blokuje drzwi z tylu

 

a powinien być od wyłączenia ori czujników ruchu jak napisał Blackwhite

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Krawcol
sprawdzalem wlasnie w instrukcji ale nie mam od swojego autka tylko jakaś tam ogólnie dostępna i ten co jest pokazany na zdjeciu jest delikatnie w innym miejscu.. moze i wylancza dozór wnętrza ale na pewno blokuje otwieranie drzwi od środka. natomiast w drzwiach nie mam tej śrubki do mechanicznego blokowania jak pokazuje moja instrukcja

Az mnie to zaciekawilo-zrob fotke tego swojego przelacznika i wrzuc na forum-bo to raczej nie jest oryginalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość caveman2009
Az mnie to zaciekawilo-zrob fotke tego swojego przelacznika i wrzuc na forum-bo to raczej nie jest oryginalne.
:eek:

Jest przycisk przy pasach na dole na slupku:D

tylko nie wiem jak go uzywac, wcisnac i wysiasc z auta i zamknac, czy wcisnac wylaczyc stacyjke i potem wysiasc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:eek:

Jest przycisk przy pasach na dole na slupku:D

tylko nie wiem jak go uzywac, wcisnac i wysiasc z auta i zamknac, czy wcisnac wylaczyc stacyjke i potem wysiasc

 

 

Niema różnicy kiedy go włączasz czy z zapaloną stacyjką czy nie .Po prostu wciśnij i wyjdź z auta i włącz alarm.

U mnie tak właśnie działa;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tez posiadam ten przycisk tylko u mnie nie wiem kiedy jest to włoczone poniewaz zadna dioda sie nie zapala po wcisnieciu

 

Mam ten sam problem, czyżby dioda spalona? Dziwne, zazwyczaj diody są trwałe.

Ale wystarczy zamknąć się wewnątrz i pokombinować z tym przyciskiem i wtedy dowiemy się kiedy jest włączony lub wyłączony :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość robertm91

Witam!

 

Ostatnio zauważyłem przy Passacie B5 2,5 TDI 1999r.KOMBI dziwny przycisk za siedzeniem kierowcy po lewej stronie.... pokazuję go na zdjęciu.... jak ktoś wie do czego on sluży i co to jest proszę odpisać

 

Pozdrawiam

 

dsc00028nz0.th.jpg

my.php?image=dsc00028nz0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest strażnik teksasu. :D Było o tym na forum. To jest wyłącznik wewnętrznych czujników alarmów. To jest na wypadek jak zostawiasz zwierzę w aucie albo dziecko. Czujnik nie reaguje na ruch wewnątrz auta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności