Skocz do zawartości
Gość lospuperoz

dziwny przycisk

Rekomendowane odpowiedzi

Zapewne to jakaś samoróbka ;) a do czego służył to zapewne wie poprzedni właściciel, który go montował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też się podepnę bo szkoda nowych tematów zakładać. Ja mam pytanie związane z sygnalizacją wyłączenia dozoru w aucie, a mianowicie, wyłącznik działa podświetlenie też, ale nie działa lewa górna dioda sygnalizująca, do przycisku przychodzą 3 kable,

1 to zasilanie włącznika, 2 to masa na diody, 3 to powrót zasilania po wciśnięciu. Do diody (lewa górna) jest osobny wtyk ale brak czwartego kabla i wsuwki (matki) w kostce. Mogę go spiąć z wyjściem ale wtedy będzie sygnalizowała tylko wciśnięcie przycisku i jak puszcze to zgaśnie a nie o to chodzi :). Ma ktoś może schemat albo wiedze z którego wyjścia alarmu podpina się tą diodę, bardzo prosił bym o pomoc. Niby szczegół ale jak ma działać to czemu nie działa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam przycisku po prawej na dole, nie ma ktoś przypadkiem ? :) zdjecie poglądowe z grafika google

Screenshot_20170907-174629.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś miałem, nie chcesz wiedzieć za ile poszedł. :swirus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ nie mogę założyć nowego tematu... przepraszam że tak chamsko się wcinam...

 

Czy któryś z doświadczonych użytkowników, byłby mi w stanie powiedzieć co to za ustrojstwo.. ? apropo dziwnych przycisków

21397752_1557778710946787_1606464229_n.jpg

 

Na pewno nie jest to jakaś zasłonka przeciwsłoneczna, ponieważ jest nieruchoma... po prawej stronie widać jakby gniazdo

 

 

Szukałem już na prawdę wszędzie... jedyne co istnieje na ogółu forum o "czymś nad lusterkiem cofania" to osłonka przeciwsłoneczna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wojtek czy Ty przypadkiem kiedyś nie "docinałeś" prostokątnego przycisku chyba od parktronica tak, zeby pasował w dolny prawy róg w miejsce przycisku od oswietlenia wewnetrznego ? Dobrze kojarzę ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Docinałem ale w górny prawy w miejsce po awaryjnym. :ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności