Jump to content
Sign in to follow this  
Wowo

Głupoty w passacie

Recommended Posts

Jakie widzicie największe głupoty konstrukcyjne w passacie? Ja po zaledwie miesiącu mam dwa typy, w tym jednej trudny do przebicia.

Mój numer jeden to brak automatycznego poziomowania świateł w poliftowych lampach led basic w B8. Powiecie - znalazł się wybredny, nie może sam ustawić do obciążenia - no i tu macie tę głupotę - ustawianie jest tylko w menu radia. Nie ma gałeczki, nie ma guziczka. Trzeba wejść w menu - samochód - ustawienia - światła - zasięg i tu dopiero wybrać. To już dźwigienki pod maską nie są wiele gorsze. Oszczędzono kilka euro na czujnik albo kilkadziesiąt centów na pokrętło. Nie ma tego jako opcji, no chyba, że się wybrało iQLight. 

Mój numer dwa to podłoga bagażnika - przestawianie góra dół jest sprytne, ale dlaczego w głębi kufra są kliny, które nie pozwalają opuścić podłogi maksymalnie i w pełni wykorzystać przestrzeń? (Wiem, ma być bez progu po złożeniu siedzeń, ale to jest w górnym położeniu)

Domyślam się, że konstrukcja rozrządu w starszych małych TSI albo pierścienie w tych większych są gorsze. Ale przez pierwszy miesiąc już kilka razy miałem sytuację typu - wyładować towar z bagażnika i jechać dalej nocą oraz potrzebę, by sporo naładować.

Inne typy? A może rozwiązania?

• Like 1