Skocz do zawartości
fredek

Przewody przelewów 2.0 CR Cbab.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Zabrałem się za wymianę przewodów przelewowych ponieważ na pokrywie zaworów pojawiało się paliwo. Nigdzie nie znalazłem mokrego przewodu tylko pęknięty zatrzask jednego z tych plastikowych kapturków. Po demontażu całego elementu czyli rurek że złączkami chciałem sprawdzić czy jest przepływ i okazało się że 2 złączki są zapchane. Czy ktoś spotkał się z takim problemem? Cały komplet rurek że złączkami dotrze do mnie dopiero w sobotę więc nie mam do czego porównać. Dodam że silnik zapala normalnie, spalanie w normie, dynamika również. 

Pozdrawiam Radek 

Witam, na nowym przewodzie wszystkie złączki mają przepływ powietrza, więc stare ewidentnie uszkodzone. 

Edytowane przez fredek
Uzupełnienie informacji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie ponownie. Niestety autko odmawia współpracy. Objaw jest taki że podczas przyspieszania odcina moc i wtryski zaczynają mocno klepać. Sprawdzone przelewy i według mnie są ok tak jak i korekty. Natomiast problemem jest ciśnienie na szynie CR ponieważ sięga aż 2200 bar. Żaden czujnik nie zgłasza awarii. Auto zapala bardzo dobrze. Pracuje cicho, spalanie w normie. Dpf się dopala. Na sitku w pompie czysto, w filtrze paliwa również. Mam zamiar podmienić zawór ciśnienia w listwie i sprawdzić czy tam nie ma opiłków. 

Dodam jeszcze filmik z przelewów które były robione ponad 10 minut oraz jak wyglądają korekty. 

W filmiku pada niecenzurowane słowo więc proszę o wyciszenie głosu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności