Skocz do zawartości
jasny

nie gaśnie tylna lewa lampa w klapie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Po wyłączeniu auta nie gaśnie tylna prawa lampa w klapie bagażnika. Odłączyłem akumulator, ale nie pomogło. Nie mogę znależć podobnego wątku. Może ktoś miał podobny problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak na roboczo obstawiam, że masz spaloną postojówkę w prawym reflektorze a auto zostawiasz z wajchą kierunkowskazu przełączoną na prawo. Żeby powiedzieć coś więcej to niestety trzeba podpiąć auto pod kompa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Postojówka ok. Kierunek nie włączony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawa czy lewa w końcu? To kombi? Może uszkodzony wężyk od spryskiwacza tylnego zalewa przewody i robi zwarcie? Ciężko tak zgadywać, trzeba tam się dostać.

Edytowane przez emilus100

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj rano po odpaleniu auta podczas jazdy zaczęły się dziać dziwne rzeczy. Przestała działać tylna wycieraczka, pojawia się co kilkanaście sekund komunikat otwartej tylnej klapy, zapala się oświetlenie wewnętrzne, i za chwilę gaśnie i tak w kółko, bez przerwy. Pojechałem do serwisu VW Car Serwis(moim zdaniem najlepszy w Szczecinie) gdzie stwierdzili, że wiązka elektryczna jest do wymiany, gdyż przegniła, co jest częstym zjawiskiem w B7. Jutro umówiłem się na wymianę. Zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli dobrze mówiłem - wężyk pęknięty zalewa przewody. Częsty przypadek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz rację emilus100. Dokładnie tak jak pisałeś. Woda z wężyka zalała wiązkę i trzeba było ją wymienić. Dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo, światło prawe nie gaśnie, piszczy otwarta klapa. Jak rozebrałem klapę, to wszystko suche. W którym miejscu mogło dojść do zalania? Jaki może być koszt wymiany tej wiązki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności