Skocz do zawartości
Michalswir

Problem z wycieraczkami

Rekomendowane odpowiedzi

Witam 

Mam następujący problem z wycieraczkami, gdy spadl śnieg nie chciało mi sie odśnieżać szyby wiec włączyłem wycieraczki  ale niestety nie ruszyły... Po ściągnięciu śniegu z szyby wycieraczki zadzialaly ale na drugi dzień w polowie szyby juz sie zatrzymały:( po ruszeniu wycieraczka (lewa albo prawą) ruszały, ale na dzień dzisiejszy zero reakcji... Po włączeniu wycieraczek na najszybszy tryb słychać tylko jakby silniczek dostawał prąd ale nie ma reakcji :(:( 

 

A ze do silniczka jest bardzo słaby dostęp wiec wolałbym wpierw sie was zapytać co mogło pójść , silniczek czy moze jednak przekaźnik? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie co może być przyczyna jak wyłączę wycieraczki a one chodza cały czas i jak im się umyśli to staną w połowie szyby.Na czasowych wszystko ok.Tylko jak je wyłącze to takie jaja sie dzieją.Czy to pajak czy przekażnik?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam pytanie odnośnie mechanizmu wycieraczek mianowicie chodzi o to, że pewnego dnia w deszczu wycieraczka od kierowcy przestała działać wypadała z mocowania zaznaczonego na obrazku. Moje pytanie brzmi czy da radę to naprawić czy cały mechanizm jest do wymiany?  Dodam tylko, że rękami można go wcisnąć ale wycieraczki z 4-6 razy obrócą i ponownie spada.

Pozdrawiam

Wiper-motor-passat-replacement-YouTube.png

 

W dniu 17.06.2020 o 22:04, szczupak28 napisał:

Panowie co może być przyczyna jak wyłączę wycieraczki a one chodza cały czas i jak im się umyśli to staną w połowie szyby.Na czasowych wszystko ok.Tylko jak je wyłącze to takie jaja sie dzieją.Czy to pajak czy przekażnik?

Przekaźnik wycieraczek 100% miałem to samo po wymianie przekaźnika działa jak należy. Jest gdzieś filmik gdzie można naprawić taki przekaźnik ale nie wiem jak długo to pochodzi. Ja na szrocie za 10zł wyrwałem od 1.5 roku działa.

Edytowane przez maaxu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam pewien problem:

Wycieraczki na biegach (góra - dół) działają, lecz gdy chce spryskać szybę to nie uruchamia silniczka od spryskiwaczy szyby ani nie rusza wycieraczkami.

Czy manetka od wycieraczek z Kombi do sedana podejdzie? Wiadomo,że z kombi ma dodatkowo "pchnięcie do przodu" i uruchamia tylna wycieraczke, ale czy wszystko będzie działać w tej manetce z kombi w moim sedanie ?

Passat b5 97r sedan.

Przelacznik na cztery piny z tylu.

Dzieki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem ze swoim passatem b5 97r, gdy włączę wycieraczki na jakikolwiek bieg to się nie chcą wyłączyć jedynie pomaga zgaszenie silnika A gdy chce jednorazowo włączyć wycieraczki to tyle co przytrzymam dźwignie na dół to tyle wycieraczki się ruszą, nie znalazłem rozwiązania na forum więc proszę o pomoc. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem w moim passacie 1.9tdi afn z 99roku. Spryskiwacze przestały działać, nie słychać pompki, do tego wycieraczki wyłączają się z opóźnieniem. Gdzie można szukać przyczyny? Dziwne, że te dwie rzeczy się ze sobą zgrały. W tym przypadku moje podejrzenia kierują się na manetkę wycieraczek. Czy ktoś może mnie naprowadzić? Bo dopiero w poniedziałek będę miał możliwość zajechać do mechanika. Z góry dziękuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności