Skocz do zawartości
Sebbeekk

Jak ocenić turbo.

Rekomendowane odpowiedzi

Podejrzewam że u siebie będę musiał czyścić turbo, trafiła mi się okazia kupić turbo od awx ponoć po regeneracji za śmieszne pieniądze. 

Luzu wzdłużnego nie ma ale poprzeczny już tak, jak przesuwam wirnik to dotyka już on muszli/obudowy. 

Przeczytałem wiele tematow, używałem "szukaj" itd, są sprzeczne opinie na ten temat, jedni twierdzą że to już złom inni że norma i jak wstawię w auto dojdzie olej do turbo to luz się zniweluje, już się zgubiłem, prośba do was o opinię i poradę jaki luz na wirniku może być. 

Jak ocenić turbo? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyczyść swoją, albo kup nową, regenerowaną, ale nie za śmieszne pieniądze, bo potem nie będzie ci do śmiechu. Nowa ok. 2000 zł, regenerowana pewnie lekko ponad 1000 zł.

 

38 minut temu, Sebbeekk napisał:

jak przesuwam wirnik to dotyka już on muszli/obudowy

Szrot.

Edytowane przez jihad

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie, odpuszczam tą turbinę. 

Mam jeszcze jedno pytanie, a nie chce zaśmiecać nowym tematem. 

Ma ktoś pomyśl jak podjąć manometr w moim pasku? 

Dodam że manometr zwykły na ciśnienie nie elektryczny, oglądałem cały kolektor, dolot, turbo i brak pomysłu gdzie go wpjąć. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko na forum jest, szukaj, czytaj.

 

Zapewne najprościej jest nawiercić i wkręcić dyszę, króciec podobny jak stosuje się przy LPG.

STAG-ACW01-W02-W03-DYSZA-KALIBRACYJNA-NO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź, a jednak zostaje nawiercanie kolektora albo dolotu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności