Skocz do zawartości
Gość djmlody

Jakie są różnice miedzy B5 a B5 Lifting

Rekomendowane odpowiedzi

A jak to ma do przekładki z B5 do B5Fl bo zamierzam sprzedać B5 ale jak mam dostać parę groszy to zastanawiam się nad kupnem anglika bfl i przerobić go i pobrać części od swojego i resztę na części na sprzedaż ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie przejdzie.

kupa rzeczy nawet z zewnątrz wyglądająca identycznie, ma już inaczej zrobione zaczepy, otwory montażowe, itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie przejdzie.

kupa rzeczy nawet z zewnątrz wyglądająca identycznie, ma już inaczej zrobione zaczepy, otwory montażowe, itp.

 

Przejsc wszystko przejdzie ,tylko jest kupa zabawy z tym i trzeba zadac pytanie czy warto.

 

---------- Post added at 17:46 ---------- Previous post was at 17:46 ----------

 

A jak to ma do przekładki z B5 do B5Fl bo zamierzam sprzedać B5 ale jak mam dostać parę groszy to zastanawiam się nad kupnem anglika bfl i przerobić go i pobrać części od swojego i resztę na części na sprzedaż ??

 

Jesli wiekszosc rzeczy umialbys zrobic sam to jeszcze ok,ale jesli ktos mialby Ci to robic to straszne pieniadze sobie pewnie zawola i robi sie to wtedy nie bardzo oplacalne.Bardziej musialbys sprecyzowac co chcialbys zmieniac?! Oprocz oczywistych rzeczy :manga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przejsc wszystko przejdzie
A co powiecie na to? Lifting mercedesa 124 ;)

05bfe7e3c3dc704em.jpg

f030740f4f2211dbm.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi tylko o przerobienie żeby zarejestrować go PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra, źle się wyraziłem - wiadomo, że polak potrafi i na upartego wszystko przejdzie :lol:

ale w/g mnie to rzeźba już wtedy będzie straszna... może się nie obyć bez poxipolu i tym podobnych gadżetów ;););)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A co powiecie na to? Lifting mercedesa 124 ;)

05bfe7e3c3dc704em.jpg

f030740f4f2211dbm.jpg

 

Piekny hehheheh ,widzialem raz takiego sedana ,przod okular,tyl okular ,ale srodek nie pasowal ,srodek od 124.

 

---------- Post added at 22:13 ---------- Previous post was at 22:05 ----------

 

Chodziło mi tylko o przerobienie żeby zarejestrować go PL

 

no to cala deche bedziesz musial zmienic,zalezy jakie masz wyposazenie i jakiego kupisz , najprawdopodobniej bedziesz musial kable dorabiac,zeby wszystko podlaczyc chyba , ja wsadzilem do anglika tylko silnik od niemca , to musialem dorobic kable po szerokosci auta ,bo wszystko jest po drugiej stronie . Dowiedz sie o przekladki od kogos kto jest blisko Ciebie i to robi , po problemie , niech Ci powie co trzebaby bylo zrobic.Jesli chcesz tylko przerobic na polaka ,to srodek trzeba przelozyc,ktory powinien pasowac,niektore rzeczy bedziesz mial po drugiej stronie .Napewno boczki od drzwi co za tym idzie kable ,przycisk do wlewu paliwa jest w drzwiach w Passatach po FL.Licznik,komputer mozesz zostawic ,a nawet powinienes ,zeby wspolpracowal z silnikiem,ktory zrozumialem ,ze zostawilbys od anglika. Itp. itd. ,dlugi temat i duzo by pisac.

 

---------- Post added at 22:16 ---------- Previous post was at 22:13 ----------

 

dobra, źle się wyraziłem - wiadomo, że polak potrafi i na upartego wszystko przejdzie :lol:

ale w/g mnie to rzeźba już wtedy będzie straszna... może się nie obyć bez poxipolu i tym podobnych gadżetów ;););)

 

Da sie NIDE i wszystko DA hehehehehehe , no bedzie rzezba,ale roznych sposobow ludzie szukaja.

Edytowane przez pszczo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy klapa po face liftingu (klapa bagażnika kombii) będzie pasować do tego sprzed liftingu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość piotrek-s

Witam,

a jakie różnice dotykają silnika 1.8T?

Czy silniki 1.8T po lifcie się czymś różnią od tych z przed?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam,

a jakie różnice dotykają silnika 1.8T?

Czy silniki 1.8T po lifcie się czymś różnią od tych z przed?

Na forum Audi A6 znajdziesz odpowiedz. Jest oddzielny temat poruszajacy ten problem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Szukam na forum ale nie znalazłem podobnego tematu.

 

Czy ktoś się orientuje czy są różnice pomiędzy drzwiami przednimi i tylnymi do passata kombi B5 i B5 po FL ?

Pomijam takie szczegóły jak kolor listwy bo te można wymienić, chodzi mi o spasowanie blach.

 

Edyta: Chodzi o to, ze dostałem strzał w lewy bok, tak, że uszkodzone sa drzwi i tylny błotnik. Oczywiste jest, ze błotnik do naprawy, ale może da radę kupić używane drzwi. Jak przeglądam ogłoszenia to dożo jest z B5FL, a ja mam B5. Kombinuję tak, bo mam obawy przed zamiennikami. Mój z nie robionymi blachami nie rdzewiał, a jak założę zamienniki to raczej długo to nie wytzyma. Ostatnio trochę włożyłem kasy w auto, bo miałem w planach pojeździć jeszcze kilka lat. Zrobiłem rozrząd, kompletną zawiechę na lemforderach, i mi się trafiła taka przygoda. Auto niewiele warte dla TU więc muszę pokombinować żeby jakoś to ogarnąć.

Pomoże ktoś?

 

Pozdrawiam

Paweł

20150515_180942_.jpg

20150515_180954_.jpg

20150516_192438_.jpg

Edytowane przez rainman777
Przeniesiony reg. pkt. 2.1.a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Szukam na forum ale nie znalazłem podobnego tematu.

 

Czy ktoś się orientuje czy są różnice pomiędzy drzwiami przednimi i tylnymi do passata kombi B5 i B5 po FL ?

Pomijam takie szczegóły jak kolor listwy bo te można wymienić, chodzi mi o spasowanie blach.

 

Edyta: Chodzi o to, ze dostałem strzał w lewy bok, tak, że uszkodzone sa drzwi i tylny błotnik. Oczywiste jest, ze błotnik do naprawy, ale może da radę kupić używane drzwi. Jak przeglądam ogłoszenia to dożo jest z B5FL, a ja mam B5. Kombinuję tak, bo mam obawy przed zamiennikami. Mój z nie robionymi blachami nie rdzewiał, a jak założę zamienniki to raczej długo to nie wytzyma. Ostatnio trochę włożyłem kasy w auto, bo miałem w planach pojeździć jeszcze kilka lat. Zrobiłem rozrząd, kompletną zawiechę na lemforderach, i mi się trafiła taka przygoda. Auto niewiele warte dla TU więc muszę pokombinować żeby jakoś to ogarnąć.

Pomoże ktoś?

 

Pozdrawiam

Paweł

[ATTACH=CONFIG]132256[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]132259[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]132260[/ATTACH]

 

Drzwi z fl pasują bez problemu. Najlepiej poszukaj w kolorze, masz kod na wlepie w bagażniku.

Jak będą zadbane to może nie będzie trzeba lakierowac tylko wymiana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolor masz LB7Z i po wpisaniu tego w wyszukiwarkę na allegro będziesz miał sporo drzwi w kolorze do przed lifta.

 

Masz linka gdybyś nie mógł wyszukać : http://allegro.pl/czesci-blacharskie-drzwi-boczne-18702?description=1&order=m&string=passat+b5+lb7z&search_scope=category-4094&bmatch=seng-v6-p-sm-isqm-3-mt-0113

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki panowie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam pytanie chce kupic listwe dolna do dzwi prawa strona przod i tyl mam passata 2004 rok czy z roku 1997 bedzie pasowac dzieki za odpowiedz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź sobie na allegro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
generalnie to raczej jest tylko wzmocnione, znajomek bez żadnych problemów wstawił sobie wahacze z B5 po liftingu do 98r-ma zamiar dłużej pojeździć ;)

Robert1974, a z tym wstecznym to zależy jaką masz skrzynkę...ja mam wcisk , w lewo i do przodu.(FRK 6 biegów- z wlepki przy kole)

 

jakim cudem one sie ruznia sworzniami chyba ze wymiwnił cała zwrotnice wtedy pasuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak jest z podsufitkami, czy ktoś sprawdzał czy są duże różnice czy można je zamieniac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O RANY. wystarczyło napisać na początku tego tematu że b5 a b5fl różni się tylko wyglądem. I nikt by głupich pytań nie zadawał. Z b5 zrobicie b5fl i na odwrót.

 

ewelina196 tyczy się to również ciebie. A żeby dokładniej wytłumaczyć z b5 fl włożysz podsufitkę i nie będzie różnicy za wyjątkiem tego że b5 do 2001r miała podsufitkę z takiego meszku a po 2001 czyli b5 FL miała już taki twardszy materiał. Dlatego przy wymianie podsufitki trzeba wymienić wszystkie osłony słupków te które są w materiale żeby pasowało do podsufitki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności