Skocz do zawartości
luckyluck767

Radio z androidem zamiast oryginalnego

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Ponieważ moje radio nie ma aktywowanego Android auto, a w serwisie kosztuje to 1000PLN zastanawiam sie na alternatywą w postaci radia na Anroidzie 10.0 dedykowanego do B8.

Chciałbym się dowiedziećjakie macie doświadczenia w tej kwestii, warto? są jakieś fajne modele,których używacie czy to tylko siermiężna chińszczyzna? Jak się czyta niektóre specyfikacje to wygląda to dość obiecująca ale jak jest naprawde? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest jak z telefonami na androidzie musi mieć mocną specyfikację żeby to śmigało bez zwisów ,przycinania . Dobry procesor , przynajmniej 4GB ramu ,dobrej klasy wyświetlacz z dużą rozdzielczością gdzie wszystko widać nawet w pełnym słońcu .Są takie ale kosztują ponad 2 tysiaki na Ale...ss .Dopasowane do konkretnego modelu ze sterowaniem z kierownicy .Są też po kilkaset zł i mniej ale ile kosztują to tyle są warte .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak wcześniej wspomniałem musze wydać 1000PLN na aktywacje. Wyświetlacz w tej chwili mam 6.5"  to przynajmniej zamieniłbym na szklaną 8" (to już kolejne 600PLN za jako taką używkę), do tego ramka i mam 1800PLN do wydania.

W zamian mam trzy na krzyż aplikacje, które mogę uruchomić...

Za te pieniądze o ile oczywiście to fajnie działa to można mieć mimo wszystko troche ciekawszy sprzęt.

Coś takiego np:

https://exclusivecarauto.com/android-4gb64gb-carplay-android-auto-passat-p-1983.html?language=en

albo lokalnie coś takiego?

https://allegro.pl/oferta/android-10-0-radio-nawigacja-lte-ips-passat-b8-9846260403?reco_id=d40f4491-4778-11eb-9b9f-b02628441dc0&sid=0e7a5475e04eefd78184d559df6fb9f87c889ad5ac94196dac75ac99722370c3&bi_s=archiwum_allegro&bi_c=Product&bi_m=reco&

Może jednak ktoś z Was widział to w akcji?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 20.12.2020 o 20:13, luckyluck767 napisał:

Witam

Ponieważ moje radio nie ma aktywowanego Android auto, a w serwisie kosztuje to 1000PLN zastanawiam sie na alternatywą w postaci radia na Anroidzie 10.0 dedykowanego do B8.

Chciałbym się dowiedziećjakie macie doświadczenia w tej kwestii, warto? są jakieś fajne modele,których używacie czy to tylko siermiężna chińszczyzna? Jak się czyta niektóre specyfikacje to wygląda to dość obiecująca ale jak jest naprawde? 

Jeśli zależy Ci tylko na Android Auto to poszukaj na kilku znanych portalach z ogłoszeniami - zdaje się, że widziałem ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WItam,

 

Czy ktoś juz kupił jakies radio z Aliexpress i może podzielić sie swoim doświadczeniem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polecam zainteresować się ISUDAR T72

mam w innym aucie ISUDAR V72 i topowe smartfony mogą mieć problem z dorównaniem, można sobie zainstalować każdą aplikację, np yanosik w tle, a na Google navi, Youtube w tle, do tego karta 4G, wyjścia na usb itp, taki android auto może buty czyścić, mega radio, pełna komunikacja z autem, komunikaty itp

Edytowane przez mkpol
nie cytujemy posta pod którym bezpośrednio odpisujemy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności