Skocz do zawartości
Dawid_ek19

Problem gniazdo obd2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Naplbylem Passata b5 1.9 tdi, wyjechalem ze stacji paliw po małym postoju i samochod zgasł i nie mogę go odpalić, ale to nie problem na chwilę obecną chciałem się dowiedzieć gdzie mogę szukać gniazda obd2 dodam że to passat z 2002 po lifcie, rozebrałem nad pedałami plastik i nie ma śladu szukania rozebrałem kawałek tunelu przy recznym i też ciężko coś podejrzeć, posiadam taki tunel jak na zdjęciu ktoś może doradzi gdzie mogę szukać tego gniazda, albo którymi kablami się sugerować aby dotrzeć do gniazda obd2 ewentualnie wchodzi w grę też taka przyjęta wiadomość przeze mnie ze ktoś wyciął gniazdo obd i to mnie martwi czy w razie w jest możliwość dołączenia gniazda do instalacji? 

Screenshot_20201122-190659_Chrome.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nad pedałem sprzęgła, nic nie trzeba demontować, żeby się do niego dostać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

20201122_192403.jpg

20201122_192356.jpg

20201122_192327.jpg

Niestety kolego albo ja jestem ślepy albo nie ma tego gniazda 

Edytowane przez mkpol
nie cytujemy posta pod którym bezpośrednio odpisujemy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I przeszukałeś każdy zakątek tam w desce i nie ma? Gdzieś podwinięte, wciśnięte, a może faktycznie wtyka ucięta bo była potrzebna i kable gdzieś skitrane...

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszędzie właśnie łapy wciskałem i nie mogłem się domacac tego będę jutro dalej szukał, ciekawe czy można gdybym że szrotu wziął i zamontował ale nie wiadomo gdzie nawet 

Edytowane przez mkpol
nie cytujemy posta pod którym bezpośrednio odpisujemy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam problem, nie wiem czy to że mam alarm zamontowany, ma cos z tym wspolnego, miałem problem z egr i nie moge znalezc gniazda obd zeby usunac błąd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności