Skocz do zawartości
Obywatel

Sprzedaż Passata B5fl - za ile?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Ile dzisiaj można dostać za zdrowego Passata B5fl  AVB? Mam obecnie wystawione auto za 6.900 PLN i zainteresowanie jest dość marne. Gdyby ktoś był ciekawy, tu jest link do oferty:

Czy te auta aż tak się zdewaluowały, że cena 6900 do negocjacji nie wzbudza zainteresowania? W auto poszła na przestrzeni lat taczka pieniędzy i jest naprawdę zdrowe więc szkoda by mi go było oddawać za jakieś marne grosze. A więc za ile tak realnie można taki samochód wystawić, żeby nie bujać się ze sprzedażą w nieskończoność?

Byłbym wdzięczny za komentarze.

 

Edytowane przez Obywatel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tych aut jest pewnie od groma na rynku, więc trzeba cenę uzasadnić dlaczego ten egzemplarz, dlatego tyle i dlaczego warto tyle za niego zapłacić. 

Na allegro jak sprzedawałem różny sprzęt to zawsze w opisie uzmysławiałem klientowi dlaczego odemnie się opłaca i warto i pisałem o takich rzeczach, o jakich inni się nawet nie zająknęli - wtedy odrazu rodzi się u kupującego pytanie - w jakim stanie jest to i to w innych ofertach bo oni nie powiedzieli ani słowa, a tutaj u tego kolesia  mam potwierdzenie, że jest tak i tak. 

 

Opisz wszystko, uświadom, że oferta jest lepsza niż inne - o ile jest i jak ktoś będzie szukał pewniaka to napewno się odezwie.   

Przykładowo nikt nawet się nie zająknie jaki jest stan blachy pod tymi plastikowymi programi i nakładkami - odkręć je, to tylko kilka minut, zrób foto, potwierdź, że zdrowe. Nikt tego nie robi, a takie detale są bardzo ważne dla kupującego. 

Wrzuć foto jak dobrze chłodzi klima, dopisz, że dbane i nie palowane na zimnym, ( o ile tak było), napisz, że nie kopci po długim rozruchu i tak ile tylko wymyślisz. Niech ktoś wie, że ma tu pewniaka, a nie loterię   - ja bym tak zrobił.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, StreamHD napisał:

dbane i nie palowane na zimnym, ( o ile tak było)

Nie było, nie było ?  I ostatni odcinek przed zgaszeniem też zawsze było spokojniutko.

Masz rację, że trzeba jeszcze rozbudować ogłoszenie.

Dzięki za wskazówki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak długo już "wisi" ogłoszenie? Wskazówki jakie tutaj kolega powyżej pisze są jak najbardziej na miejscu. Od siebie powiem że dziś naprawdę ciężko sprzedać samochód a za jakieś przyzwoite pieniądze to już w ogóle ... Przez "przyzwoite" rozumiem że nie jakoś znacznie poniżej cen rynkowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawda, a z drugiej strony jak się szuka auta - moja uwaga skupia się aktualnie na Tiguanie II - to ceny to jakiś kosmos - masakrycznie wysokie.

Ogłoszenie nie wisi długo, ale statystyki są nieubłagane. Przez kilka dni nie ma nawet stu wyświetleń, a odsłony telefonu 2...

Edytowane przez Obywatel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak na pocieszenie zacytuję jednego z kolegów z tego forum: "sprzedać dziś samochód to żadna trudność. Kupić dziś samochód używany to jest wyzwanie." ?

 

Ja niedawno sprzedawałem B6 po się naprawiać go nie opłacało po najechaniu na jego tył przez kierowcę insignii?. Wystawiłem na olx o 6.00 rano a o 17.00 już nie miałem samochodu i to tylko dlatego tak późno, że wcześniej nie mogłem bo byłem w pracy. W tym czasie ponad 250 odsłon i chyba z dziesięć telefonów od handlarzy z pod Radomia ?

Ostatecznie passat pojechał na Ukrainę, a ja mówię szczerze - nigdy nie sprzedałem samochodu tak dobrze, sumując kasę z ubezpieczenia sprawcy i ze sprzedaży jeżdżących pozostałości.

Edytowane przez melo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Auto sprzedane :)

Edytowane przez Obywatel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności