Skocz do zawartości
Gość sigma

Stożkowy filtr powietrza passek vr6????????

Rekomendowane odpowiedzi

Gość sigma

Mam pytanko mam Passacika VR6 '95r w sumie jestem z niego zaadowolony,ale jednak chciałbym coś zmienic ,jest w nim zainstalowany gazik. A teraz moje pytanko jak oceniacie próbę dołożenia do niego stożka?? Może ktoś miał taki problem?? Słyszałem że przy instalacjach gazowych różnie to bywa z tymi stożkami. Nie chciałbym bym po prostu łóżyc na coś co z góry jest skazane na niepowodzenie...........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj w szukajce na ten temat. Ja miałem i wyje***** :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie znam sie na gazowaniu, ale aktualna instalke masz dostrojona pod aktualna ilosc powietrza. Jesli zwiekszysz ilosc podawanego powietrza to nie bedzie dobrze i silnik bedzie sie krztusil. Wtedy trzeba bedzie przesterowac instalacje o ile masz kompa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Saimon_2005

Zakładanie stożka do VR6 i z LPG w moim przypadku nic nie dało a wręcz przeciwnie, pogorszyło pracę silnika. Zostaw to tak jak jest i nie kombinuj, bo potem mogą się dziać dziwne rzeczy z silnikiem.

 

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jestem świeży nie mogę dodawać posty i zadawać pytania, więc muszę zadaćje tutaj. Mam nadzieje , że nikt nie bedzie mial mi tego za złe.

Przechodząc do tematu, chodzi o wymianę filtra powietrza w moim Passacie b5 1.8T przed liftem. Planuję wymianę, ale chciałbym się dowiedzieć jaki filtr mogę założyć. Chciałbym coś sportowego, ale nie stożek bo za dużo z tym zabawy. Mam na oku coś takiego :

http://allegro.pl/kn-filtr-powietrza-audi-a4-a6-vw-passat-b5-b6-i3168002043.html

Czy jest to dobre rozwiązanie ? Czy lepiej zainwestować w oryginalny filtr powietrza?

dzięki za odpowiedź

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup zwykły filtr a do zaoszczędzonej kasy dodaj pare stówek i zrób chipa. Będziesz miał z niego więcej frajdy niż z tego "sportowego" filtru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK, dzięki za radę Jeszcze się zastanowię. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam.

Jestem świeży nie mogę dodawać posty i zadawać pytania, więc muszę zadaćje tutaj. Mam nadzieje , że nikt nie bedzie mial mi tego za złe.

Przechodząc do tematu, chodzi o wymianę filtra powietrza w moim Passacie b5 1.8T przed liftem. Planuję wymianę, ale chciałbym się dowiedzieć jaki filtr mogę założyć. Chciałbym coś sportowego, ale nie stożek bo za dużo z tym zabawy. Mam na oku coś takiego :

http://allegro.pl/kn-filtr-powietrza-audi-a4-a6-vw-passat-b5-b6-i3168002043.html

Czy jest to dobre rozwiązanie ? Czy lepiej zainwestować w oryginalny filtr powietrza?

dzięki za odpowiedź

taki filtr jest dobrym rozwiązaniem. bardziej dotleni auto niż zwykły filtr nawet myśląc o sofcie dobrze jest trochę dłubnąć przy aucie bo jeśli tego nie zrobisz to i soft będzie przymulony i zamiast cieszyć fajnym softem będziesz miał lipe

a lepiej podłubać naj pierw mechanicznie a później stroić niż jeździć co chwila na korektę programu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z dem-car customs, też najpierw założyłem stożek w swojej A4 dopiero zacząłem bawić się w czipowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności