Skocz do zawartości
Gość dayv

pytanko o monity kompa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość dayv

siemacie

 

ostatnio czytalem ksiazke obslugi i cos tam wyczytalem ze po zaciagnieciu recznego i probie jazdy to powinno zaczac piszczec i wyswietlic sie monit o zwolnieniu recznego. tak z tego zrozumialem...Prawda to ? acha.. i jeszcze jedno malenkie pytanko. po otwarciu drzwi na kompie powinien je zesygnalizowac ze takowe sa otwarte?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaki model passata, ktory rocznik... ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jest w 3BG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie przy próbie jazdy na ręcznym nie piszczy, natomiast sygnalizuje otwarte drzwi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dayv

Pardą panowie juz dodalem do profilu :) 3b 1998 a wersuja wyposazenia to szczerze mowiac.... nie wiem... musze zerknac do bagaznika keidys i spr. :) kompa 1 mfa na stanie mam :)

 

no to jak to z tym jest :)??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie piszczy jak zaciągne reczny i chce ruszyc ale nie piszczy jak sa otwarte drzwi

Cos to dziwnie w kazdym aucie inaczej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomaszek 1,9TDI

U mnie jak się otworzy drzwi do piszczy i jest napisane na wyświetlaczu komputera,które są otwarte.Z ręcznym jest tak samo.Oczywiście mowie o 3BG.Czy można zmienić język komunikatów komputera na polski??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dayv
U mnie piszczy jak zaciągne reczny i chce ruszyc ale nie piszczy jak sa otwarte drzwi

Cos to dziwnie w kazdym aucie inaczej

 

hymmm... no w kazdym inaczej... czy tym rownierz nie steruje ten caly modul komfortu:|? u mnie jak sie zaciagnie to nie idzie ruszyc.... jest dosc mocny .. nie probowalem troche zaciagnac i jechac przez jakis czas tylko tak ze 10 cm:| pewnie to blad.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy zaciągnietym ręcznym piszczy, ale po rozwinięciu określonej prędkości [ u mnie ok. 10km/h]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdźcie sobie wersję softu... może potrzebny jest upgrade :619:

 

Mój nie piszczy i nie sygnalizuje. Zacięgnięty ręczy poznaję po tym że tyłek ostro idzie w górę w przypadku ruszenia w tył i odwrotnie jak do przodu.

Otwarte drzwi słysze jak łomoczą na wybojach i kiedy automat zamyka zamki :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dayv

upgrade softu.... :| znaczy nasmiewasz sie czy tak jest faktycznie...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ddisel

piszczenie przy zaciągniętym ręcznym to kwestia osiągnięcia pewnej prędkości a nie tylko samego ruszenia. zdarzało mi się to czasem na śniegu gdy zapomniałem zdjąć ręczny natomiast na asfalcie jest to mało wykonalne bo odrazu tył przysiada no i szkoda hamulca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dayv

a co do sygnalizacji otwartych drzwi

 

jak to powinno wygladac? to sie wyswietla tak jak w 3bg np. ze jest auto i pokazuje ktore drzwi sa otwarte?( mam pelen mfa) i vagiem sie przestawia zeby piszczalo jak sie np. nie zapnie pasow?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności