Skocz do zawartości
domk81

Kratki nawiewów chrom

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Chciałem zaprezentować moją małą przeróbkę kratek nawiewu. Co o tym myślicie. Jak Wam sie podoba? Bo mi osobiście bardzo. ? 

 

 

 

 

 

20201030_144131.jpg

20201030_144210.jpg

20201030_144115.jpg

Edytowane przez domk81
Dodanie zdjecia nowego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężka sprawa do oceny przez neta :P 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrób bliższe zdjęcia, ale wnętrze auta super :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Pestek92 napisał:

Zrób bliższe zdjęcia, ale wnętrze auta super :)

Dzięki ☺

20201029_181653.jpg

20201029_181700.jpg

A jak kupiłem to wyglądało tak. B5 mają ogólnie smutne wnętrza ?. Trochę przez półtora roku pozmienialem i miło teraz jest w środku ?

Screenshot_2019-05-25-14-22-32.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, domk81 napisał:

A jak kupiłem to wyglądało tak. B5 mają ogólnie smutne wnętrza ?. Trochę przez półtora roku pozmienialem i miło teraz jest w środku

 

kurdebele jakoś tak mi nie leży do końca ta okleina w kolorze sraczkowatego drewna, ale jak się Tobie podoba to najważniejsze.  Czemu nie instalujesz ori "drewna"? Nie chciało się szukać i kompletować zestawu? :P 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, StreamHD napisał:

 

kurdebele jakoś tak mi nie leży do końca ta okleina w kolorze sraczkowatego drewna, ale jak się Tobie podoba to najważniejsze.  Czemu nie instalujesz ori "drewna"? Nie chciało się szukać i kompletować zestawu? :P 

Mi się podoba ☺. A co do ori zestawu to prawie wszystkie uszkodzone/popękane itp. a cena jak za zboże jak coś ładnego jest. Napewno rączki boczków są dużo ładniejsze od oryginałów i trzeba naprawdę się wpatrzec żeby zobaczyć ze to okleina. A kolor rzecz gustu. 

Ale dziękuję za ocenę ☺ 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze możesz puścić listewki chrom przez drzwi i deskę tak jak miały modele W8.  

Mam foto ze starego wnętrza

 

4e0b295504974d24gen.jpg

 

74507e77443de826gen.jpg

 

Edytowane przez StreamHD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, StreamHD napisał:

Jeszcze możesz puścić listewki chrom przez drzwi i deskę tak jak miały modele W8.  

Mam foto ze starego wnętrza

 

4e0b295504974d24gen.jpg

 

74507e77443de826gen.jpg

 

Jak robiłem boczki jakiś czas temu to już sie spotykaliśmy, bo poznaję po wnętrzu. ☺ . mam w planie to zrobić właśnie. A to teraz nowe wnętrze??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się kupić zestaw od podłogi po sufit skóry + alcantara w jasnym beżu i zrobiłem przekładkę. 

Te listewki chormowe da się ładnie osadzić. Te moje to był gotowiec z allegro i były o milimetr za szerokie i nie było do końca efektu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, StreamHD napisał:

Udało mi się kupić zestaw od podłogi po sufit skóry + alcantara w jasnym beżu i zrobiłem przekładkę. 

Te listewki chormowe da się ładnie osadzić. Te moje to był gotowiec z allegro i były o milimetr za szerokie i nie było do końca efektu.

Chetnie zobaczę jak masz jakieś fotki. A jaki rozmiar te listwy powinny mieć by dobrze przylegaly??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wnętrze jest takie jak Twoje tylko  jest prawdziwe drewno, fotele skóra i alcantara, drzwi w skórze itp

 

Co do listewek już nie pamiętam. Wywaliłem je przy wymianie środka.

Zobacz sobie na podświetlane klamki. Mega uroku dodaje ten bajerek. 

74b5b20315dc4db0gen.jpg

 

Foto to foto ale w realu wygląda to mega.

 

Edytowane przez StreamHD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, StreamHD napisał:

Wnętrze jest takie jak Twoje tylko  jest prawdziwe drewno, fotele skóra i alcantara, drzwi w skórze itp

 

Co do listewek już nie pamiętam. Wywaliłem je przy wymianie środka.

Zobacz sobie na podświetlane klamki. Mega uroku dodaje ten bajerek. 

74b5b20315dc4db0gen.jpg

 

Foto to foto ale w realu wygląda to mega.

 

Takie cos miałem w audi a4 zrobione. Fajnie wygląda. Też mam w planie to zrobić ale ciągle coś innego wychodzi. (Mam 2 auta i ciągle coś trzeba robić)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności