Skocz do zawartości
LukaszSW_83

Niedziałający wyświetlacz Head Up Display

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. 

Czy ktoś z was mógłby mi pomóc w sprawie wyświetlacza HUD.

Sytuacja wygląda tak,że nie mogę go uruchomić (nie wysuwa się) klapka która powinna go zasłaniać kiedy jest wyłączony jest całkowicie otwarta, nie reaguje na pokrętło przy włączniku świateł a w systemie infotainment pojawia się informacja "funkcja chwilowo niedostępna". 

Czy ktoś miał już podobną sytuację? 

Dzięki za wszelką pomoc 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem podobnej sytuacji , bo nie mam HUD , ale jak mi już wyświetlał napis funkcja chwilowo  nie dostępna (dotyczący jakiegoś systemu ) , to zawsze był problem z komunikacją z tym systemem  (spalony bezpiecznik , lub umierający lub martywy sterownik ).Więc trzeba zrobić  odczyt usterek , jak brak komunikacji , to multimetr i sprawdzić mase , +12V , i dwa przewody can bus ( średnio od 2,3 V - 2,8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam czy znalazł Pan moze przyczyne nie działajacego wyswietlacza HUD,mam w swoim aucuie ten sam problem i nie wiem od czego zaczac bezpieczniki sprawdziłem wygladaja na dobre. Dodam ze mam w swoim aucie dach panoramiczny i był problem z jego odpływami pozatykały sie co popwodowało dostawanie sie wody do kabiny podejrzewam ze to jest przyczyna usterki w sensie wilgoc w kabinie. Prosze o podzielenie sie swoimi doswiadczeniami z niewyjezdzajacym head upem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, dokładnie mam ten sam problem, w nawigacji ustawienie hud niedostępne, klapka która się otwiera, żeby wypuścić szkiełko z wyświetlacza działa ale nie wysuwa się s wyświetlacz. Po paru próbach szkiełko z HUD'a  się wysunęła natomiast nic nie wyświetla, i już nie chce się schować;(. Bezpieczniki sprawdzę wszystkie dobre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności