Skocz do zawartości
pawciov6

Wieszajacy się licznik, resetuje się po zgaszeniu silnika

Rekomendowane odpowiedzi

Witam od niedawna jestem posiadaczem passata b5 fl z 2001r przedwczoraj 6 września zaczął się problem z wieszajacym się licznikiem oraz resetujacym. Resetuje zegar, dzienny przebieg oraz cały fis. Nie ważne, że za chwilę chce go odpalić i kluczyk zostaje w stacyjce czy nie. Dostrzegłem to gdy zrobiłem około 60km w porze deszczowej i zmieniłem klimatroniki z myślą o podświetleniu go. W drodze powrotnej zauważyłem zresetowanie się danych na fisie. 

https://imgur.com/a/wRjC8y6 zdjęcie o co mi chodzi z zawieszonym licznikiem. Jak silnik pracuje jest ok.

Passat b5fl 2.8 4x4 kombi jeżeli ma to znaczenie.

Edytowane przez pawciov6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, miałem kiedyś coś podobnego (o ile mnie pamięć nie myli to to samo) i miałem przepalony (albo nie stykał - nie pamiętam) bezpiecznik od licznika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Buduję zegary do gier ma liczniku od Passata B5 1997 3B0919861JX i mam pewien problem. Otóż gdy wskazówka prędkościomierza jest w ruchu to wskaźnik paliwa zawiesza się i nie reaguje na zmiany wartości. Gdy prędkościomierz przestanie wskazywać wszystko wraca do normy i po chwili wskaźnik paliwa działa normalnie. Pytanie co może być problemem tego typu zachowania się wskaźnika paliwa? Proszę o rady. Pozdrawiam. Z góry dzięki.

Edytowane przez Paplok
aktualizacja danych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności