Skocz do zawartości
MagnatBS

Wyjąca Syrena(?)

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, zrobiłem dziś paskiem 40km, wróciłem do domu coś zjeść, wracam odpalam auto, przejechałem z metr i zaczęło coś wyć, zgasiłem auto i odpinam klakson z myślą, że to on, lecz przekręcam kluczyk na zapłon i dalej wyje, dźwięki dochodzi od strony kierowcy z okolic halogenu? Czy tam znajduje się syrena? Czytałem trochę i wszyscy mówią o nadkolu. Czy powodem wycia może być słaby akumulator?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to wyje tak samo jak klakson? Bo są dwa no i sa w sumie w okolicach halogenów ogólnie mówiąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyje podobnie jak klakson ale to nie on, odłączyłem go. Klakson jest po stronie pasażera a to wyje po stronie kierowcy. Do klaksonu dostałem się bez problemu, wsadziłem całą rękę bo było dojście, z drugiej strony nie ma niestety, pompa, chłodnica itp

Edytowane przez mkpol
nie cytujemy posta pod którym bezpośrednio odpisujemy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale pisałem są dwa klaksony, więc może zacznij od tego bo ja osobiście nie wiem co mogło by wyć oprócz alarmu i klaksonu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tego drugiego dostanę się od spodu auta? Czy zdejmować kratki z przodu auta ze zderzaka?

Edytowane przez mkpol
nie cytujemy posta pod którym bezpośrednio odpisujemy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz sam sprawdzić. Jest w tym miejscu 

44eb80402f82a312gen.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy syrena posiada baterię? Jeśli ja odłącze będzie wyla? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak. H12 posiada baterię. Jeśli jest sprawna i uzbrojona (po zamknięciu auta) to powinna wyć gdy rozłączysz kostkę. W innym przypadku będzie cicho... 

Może masz niefabrycznie zamontowaną w dziwnym miejscu? 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taką samą jak kolega wyżej i w tym samym miejscu, odpiąłem ją i nie wyje, więc pewnie i baterie w niej padły bądź ich nie ma (nie sprawdzałem tego już). I tak czeka mnie elektryk, ale dojechać gdzieś mogę hah, dzięki za pomoc! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności