Skocz do zawartości
tomi14101

Wymiana wyłącznika AIRBAG

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jak w temacie. Mam problem już od dłuższego czasu z tym nieszczęsnym przełącznikiem, wyciągałem go już aby sprawdzić czy jest z nim wszystko w porządku, rozebralem go na części pierwsze i wyglada ok. 
Wyskakuje mi co tydzień, co kilka dni, miesięcy błąd na desce. W VCDS ewidentnie wskazuje na przełącznik AIRBAG. 
 

Nie mam nerwów już do niego i chce go wymienić, pytanie tylko czy muszę mieć z identycznymi numerami seryjnymi ? Czy mogą być tez inne ? 

Edytowane przez tomi14101

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A sprawdzałeś dokładnie kabelki? Nie wiem czy przypadkiem z wyłącznikiem nie jest tak jak ze schowkiem. Da się go aktywować tylko oryginalnym kluczykiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tzn. Ja go oryginalnym kluczykiem tez przełączałam na próbę.. nic to nie daje. 
Kable tez są w porzo..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jak wymienisz to może się okazać, że już oryginalny klucz nie będzie pasować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W B7 częsty przypadek wył poduchy. Także wymieniaj, bo naprawa nic nie daję. U mnie był wymieniany, w Passacie kolegi taka sama sytuacja. Próbował naprawiać jednak tylko wym pomogła :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobny problem z tym włącznikiem w B5 , po wyciągnięciu elektroniki z obudowy następnie  kilkunastokrotne zmiana włącznika z pozycji on off małym wkrętakiem i przedmuchanie sprężonym powietrzem do tej pory załatwiło sprawę błąd poduszek nie powraca.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko pytanie czy mogę kupić o innym numerze seryjnym ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba do większości VW jest ten sam wyłącznik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tzn od audi, skody, seata, jest ten sam, to wiem tylko są różne numery seryjne.. Ale chyba jutro pojadę na pobliski szrot i wybiorę jakiś, może kilka jak będzie dobra cena. 
 

Mamy 31 sierpnia i od dziś jeżdżę z przełącznikiem od golfa 5. Jak narazie działa ?

zobaczymy na jak długo ?

Edytowane przez tomi14101

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności