Skocz do zawartości
kalleanka

Wyrwana tylna popielniczka

Rekomendowane odpowiedzi

Moja młodzież, przemieszczając się na tylnej kanapie, wyrwała mi popielniczkę z uchwytów. Oprócz popielniczki znalazłem jeszcze jedną część, której nie mogę dopasować by to wszystko działało jak poprzednio. Czy ktoś mógłby "pstryknąć" dla mnie zdjęcie tej popielniczki lub wytłumaczyć jak to złożyć ? Załączam zdjęcia prawej strony popielniczki i "tej drugiej części".

 

Z góry dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam podobny problem z popielniczką strasznie szybko się otwiera ...

Brakuje mi chyba jednej części koła zębatego - może wie ktoś jaki to ma numer czy coś w tym stylu (zaznaczyłem na zielono gdzie powinno być, a na czerwono Twoją część) może ktoś ma zdjęcie jak to wszystko powinno wyglądać ?? Chętnie bym zobaczył.

Z góry dziękuję.

0amf9.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też mam problem z popielniczka bo jest rozwalona tez przez dzieci ale niemoje:) ale zemsie wk...ił pewnego dnia i zakleiłem przezroczysta tasma i juz mnie niedenerwuje ze sie niezamyka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kri100v
Mam podobny problem z popielniczką strasznie szybko się otwiera ...

Brakuje mi chyba jednej części koła zębatego - może wie ktoś jaki to ma numer czy coś w tym stylu (zaznaczyłem na zielono gdzie powinno być, a na czerwono Twoją część) może ktoś ma zdjęcie jak to wszystko powinno wyglądać ?? Chętnie bym zobaczył.

Z góry dziękuję.

Obrazek

 

U mnie brakuje obu czesci, dzis zamontowalem popielniczke bez nich. Wyglada jakby dzialala prawidlowo niestety nie zatrzaskuje sie i otwiera sie szybko (mam nadzieje ze nie bedzie sie otwierac w czasie przyspieszania). Zeby zamontowac trzeba sciagnac przedni panel pozniej idzie jak z platka, jak juz pisalem wyzej nie mialem czesci odpowiedzialnej za zatrzaskiwanie wiec nie moge powiedziec czy bedzie z tym problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pitek

witam. dzisiaj zauważyłem i u mnie wyrwana tylna zapalniczkę, plus ta cześć którą sfocil kalleanka. czy ten problem juz ktos probowal rozwiazac ? jak to polaczyc popielniczke i ta czesc zeby sie nie otwierala ? prosze o pomoc i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość unomat

Witam. Miałem podobny problem. Wyjąłem popielniczkę i tam za popielniczką są 2 wkręty, odkręciłem je i delikatnie zdjąłem z zatrzasków cały tył (cały ten plastik w którym zamocowana jest zapalniczka i popielniczka). Okazało się że ten malutki trybik, którego też wam brakuje wpadł po prostu do środka, złożyłem wszystko do kupy i działa jak fabrycznie, delikatnie i powoli :-) tak jak lubie....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Axelnl

ja tez mialem ten problem naprawilem ja tylko jak to juz nie wiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość vailum

Pierwsza sprawa:

Miałem podobny proble do Ralph. Kółko zebate znalazlem w środu po wyjeciu calego wkładu. Niestety popielniczka niechce sie zamykać brakuje tego zatrzasku ze zdjęcia Ralph'a Można to czymś zastąpić?

Druga sprawa:

Wyjmując wkład popielniczku dotrzegłem lampkę w środku wychodzą z niej kabelki i wtyczka niestety wewnątrz konsoli niewidzę koncówki aby to podpiąć.

Czy ktoś wie jak to podłączyć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem ten sam problem w swoim Pasku z 2001 B5FL KOMBI, jak złożyłem wszystko do kupy to nie mogłem otworzyć popielniczki.

Skończyło się na wizycie w ASO koszt nowej popielniczki około 90 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest może dostępna zaślepka tylnej popielniczki lub dodatkowa półka? Samochód kupiłem już bez popielniczki, została wyrwana, wyżej mam także gniazdo zapalniczki ale po rozkręceniu tunelu zauważyłem że pod gniazdo nie jest podłączone żadne zasilanie i nie działa, i niemogłem znaleźć wtyczki aby to podłączyć. Czy to możliwe że samochód wyjechał z fabryki bez działającego gniazda zapalniczki? Dodam tylko że w bagażniku mam dwa gniazda i z przodu w popielniczce, razem 3 gniazda 12V, ale to czwarte w tunelu czy tylnej popielniczce nie działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polecam udać się na szrot z kluczykiem torx, odkrecić z jakiegos paska całą popielnicze i nie bawic sie w szukanie poszczególnych częsci od popielniczki, bo nie warto, sam wymienilem i teraz wszystko działa, za calosc zaplacilem 30zl. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam potrzebuję taki plastikowy ogranicznik do tej popielniczki by się zamykała ma ktoś ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam podobny problem z popielniczką strasznie szybko się otwiera ...

Brakuje mi chyba jednej części koła zębatego - może wie ktoś jaki to ma numer czy coś w tym stylu (zaznaczyłem na zielono gdzie powinno być, a na czerwono Twoją część) może ktoś ma zdjęcie jak to wszystko powinno wyglądać ?? Chętnie bym zobaczył.

Z góry dziękuję.

0amf9.jpg

Witam.

Mam prośbę. Czy jest ktoś w stanie zwymiarować element zaznaczony na czerwono. Mam problem z dokupieniem i chcę sam zmajstrować takie cudo.

Z góry dziękuję za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem cz Ci sie uda bo to dosc skomplikowana popierdulka ale moze... porobilem jak umialem a jak cos nie wiesz pisz

DSC00071.jpg

DSC00077.jpg

DSC00076.jpg

DSC00075.jpg

DSC00074.jpg

DSC00073.jpg

DSC00072.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki.

Poradzę sobie, chociaż proste to nie będzie.

Edytowane przez Tomek B

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolber
Wielkie dzięki.

Poradzę sobie, chociaż proste to nie będzie.

 

I jak poradziłeś sobie ???

 

Mi też brakuje tego elementu :)

 

Jakby ktoś miał na zbyciu to proszę o info.

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest tylko ten czerwony element i popielniczka sie otwiera i zamyka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam koledzy potrzebuje taka popielniczke do mojego passata nie ma ktos.kupie za rozsadne pieniadze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie porada kolegi powyżej jak najbardziej na miejscu... też miałem uszkodzoną popielniczkę - otwieramy popielniczkę, odkręcamy 2 torxy i demontujemy tylny panel - powinniśmy znaleźć kółeczko zębate (odpowiada za slow motion - zwolnione otwieranie) ja właśnie tam je znalazłem - oprócz tego prawa "kołyska" była pęknięta, ale również tam znalazłem owy brakujący element... najpierw załapałem na superglue, po czym lutownicą przygrzałem każdą z krawędź popękanego plastiku (sam klej nie złapie) zamontowałem w tylnym plastiku, dodałem zębatkę, zamontowałem z tyłu, dokręciłem śrubki i gitara :-D pozdrówki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wie ktoś może jak zdemontować przednią popielniczke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności