Skocz do zawartości
Dzygit

PRZERÓBKA PODŚWIETLENIA ZEGARKA W B3

Rekomendowane odpowiedzi

Gość rangerek

ja w międzyczasie też wysłałem do momana :) i standardowa odp :( także adam_waw, dopisz mnie do listy oczekujących :):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pihis

Witam, ja z poruszanym już tematem tarcz firmy Moman do VW Corrado. Czy one nie są identyczne jak w Pasku B3 VR6?? I czy usunięcie napisu "Corrado" to aż taki wielki problem??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość sfaragdas

no najwyrazniej bardzo duzy... to jest bezsensu mowia ze bedzie a niema...

passacik B4 jest mega zajefajny ale jest jedno ale nie ma nic do tuningowania jego...

swiatla przednie to tylko clary z ringami... lampy tyl to tylko wiejskie lexusy o LED nawet nie mysle bo brak... brak Clarowych kierunkow dla posiadaczy halogenow... brak clarowych halogenow...

przednie lampy sa fajne ale do B3 soczewki z in.pro a do b4 nie ma zadnej soczewki... zadnych ledow... nic!!!!!!!

do wiejskich golfow jest wszysko co chcecie a do B4 niema prawie nic...

i tak samo moman ma w du... nosie nas uzytkownikow B3/B4 i nie zrobi tarcz bo niechce im sie przeskalowac zegarow i zmazac napisu corrado...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość passs

Witam wszystkich.Ja jestem z czeskej republiki,i tutaj nazywa się to"plazma budiky".Zapytałem czy dało by się zrobić tarcze do passata b3.odpowiedzieli:

"Dobrý den,

nechat vyrobit to samozřejmě jde. Cena při třiceti kusech by byla cca 1090kč-1150kč.

Dodání cca 1 měsíc po závazné objednávce a 50% záloze.

S pozdravem"

po polsku:

Zrobić się to oczywiście da.Cena dla 30 sztuk jest(około 140-160pln ) czas dostarczenia około 1 miesiąca przy zamówieniu i 50%zaliczce.

http://www.aukro.cz/item19189147...dine_v_cr_.html

Co wy na to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ziom,

 

 

Ja jestem chetny na kazde Indyglo, byle by Ku...... bylo do B3 !!!!!

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość sfaragdas

ja jestem chetny tez na kazde byle by byly do b4 2.0 E hee ;-) bo moman przesadza na maksa i to ma byc firma profesjonalna... to czesi w takim razie zrobia i zarobia a polacy jak niechca robic to niezarobia ;-)

moze by zrobic liste kto chetny i zebrac jakies zaliczki i niech nasz kolega czeski sie tym zajmie co wy na to?? pozdro...

 

jozko

sliczne sa te http://www.allegro.pl/item195877061_kierunkowskaz_blenda_dluga_clear_passat_b4_new.html clary ale gdzie ja wtedy wsadze halogeny... ;/ pozatym jak do takich slicznych lampek wsadze te brzydkie halogeny to bedzie wiocha ;/ szukam clarow kierunkow i halogenow na przod ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość passs

Gościu to produkuje i myślę że niemiałby żadnego problemu ze zrobieniem jakiejkolwiek tarczy,ale niebędzie robił szablonów na 5 tarcz.To się mu podobno nieopłaca.Jak nas będie więcej to żadny problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie BOMBA!!! jak tylko znajdę trochę czasu to też się pobawię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pihis
nie zrobi tarcz bo niechce im sie przeskalowac zegarow i zmazac napisu corrado...

 

Czyli jednak się różnią wielkością??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też bym się pisał na te indiglo z czech....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość passs

jak nas będzie więcej to mamy szanse,ale jak na raie jest nas troszkę za mało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość sfaragdas

to moze moglby zrobic ktos liste?? pozdrawiam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszy mail od moman.pl:

 

"Witam, po dłuuuugim czasie obiecywania i prac nad tarczami mamy juz pierwsze modele, narazie wersje predkościomierza

 

20 - 200

20 - 220

20 - 260

 

Obrotomierze

 

0 - 7000

0 - 5500

 

ale póki co to obrotki są do B3, różnią sie rozkladem podziałki pomiedzy 0 - 1 i pomiedzy 1 - 2 itd. Te które mamy na dziś maja pomiedzy 0 - 1 mniejszą odległośc niż w reszcie zakresów obrotów pomiedzy każdym tysiącem -eynika to z konstrukcji starszego typu liczników i sposobu przekazania napędu na wskazowkę obrotomierza.

 

Paliwo i temperatura oczywiście są też w wersji bez okienka na zegarek, z okienkiem mnejszym i z okienkiem większym

 

No reszta tarcz będzie pod koniec tygodnia a więc

 

Predkościomierze:

 

20 - 240

0 - 200

0 - 240

 

Obrotomierze

 

0 - 7000

0 - 5500

 

0 - 8000

 

z podziałką równomiernie rozłożoną, a wiec pomiedzy każdym zakresem tysiąca obrotów taki sam przedział kąta wskazówki

 

Tarcza zegara analogowego - zamiast obrotomierza

 

No to tyle póki co, wkrótce tarcze pojawią się na nazsej stronie http://www.moman.pl w cenie 139 zł za komplet tarcz + koszt inwertera 58 zł

 

Dla Waszego klubu możemy udzielic rabatu od tej kwoty 10 %, a więc komplet tarcz z inwerterem kosztowałby 177 zł.

 

Dostępne kolory świecenia elementów bialych w dzień to:

 

Niebieski

Seledynowy

Biały

Zielony

 

Elememnty czerwone we wszystkich wersjach wybranego koloru bedą świecily na czerwono, mam nadzuieję ze nasze tarcze przypadną do gustu.

 

Oczywiscie bedziemy mieli tarcze do wersji nie tylko z analogowym wskaźnikiem przebiegu, również z wyświetlaczem w tarczy prędkości. Układamy jeszcze pytania do opisu licznków Passata i Transportera, jednak najwygodniejszą formą identyfikacji dla nas będzie nadesłanie foto licznika.

 

Pozdrawiam. Janusz."

 

Przesłane WZORY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi osobiscie przypadly do gustu te grugie. ladniejsze sa. ale zobaczymy reszte wzorow. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość sfaragdas

Nareszcie ;-) sa tarcze ;-)

powiem tak wg mnie ten wzor nr 1 jest beznadziejny ;-) wzor nr 2 jest fajny ale najbardziej mi sie podoba taki jak ma corrado http://www.moman.pl/foto_big.php?id_foto=88 a wam??

 

niewiecie czy moman ma tez podswietlenie do naszych nawiewow?? pozdrawiam...

czekam az beda tarcze do mnie 240km/h i 7000 obr/min

jakie podswietlenie wam sie podoba?? pozdro...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do nawiewow maja do golfa, nie wiem czy bdize pasowalo ale chyba powinno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nareszcie coś wiadomo. Ja już miałem w sobote rozbierac licznik i bawić zsię z ledami... całe szczęście że nie miałem wystarczająco czasu...

 

ja bym brał te pierwsze :)

 

i do tego oczywiście podświetlanie do nawiewów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i są !!! :hurra::hurra::hurra:

 

http://www.moman.pl/index.php?a=opis&k=26&id=135

 

Panel podświetlenia do nawiewów będzie niedługo - są w trakcie wykonywania.

 

Mnie bardziej podoba się wzór 2 (ten podobny do wersji Corrado).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawe czy jakieś napisiki można na nich wystrugać??????? :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności