Skocz do zawartości
Dzygit

PRZERÓBKA PODŚWIETLENIA ZEGARKA W B3

Rekomendowane odpowiedzi

Kurcze, fajna sprawam ale cena ? :zdziwko::przestraszony:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No lacznie z inwerterem 108 zl ehh:) ale jaki efekt:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam czy ma może ktos biały zegar prędkościomierza do passata b-3 z max prędkością do 240km/h bo nigdzie nie mogę znaleźć. A może ktoś by mi podał link do zassania takiego zegara?

Tomek :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pietras1

Witam panow a moze ktos wie jak zmienic ubarwienie popiolki ,zapalniczki i pokretel . Tylko tak zeby mialo jakis efekt bo zielone oswietlenie w b4 nie najlepiej wyglada :zalamany:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz lepiej.

Napewno w tym dziale nie pisałeś.

 

 

A tu masz stronę z opisami:

http://www.blauertacho.de/doc/vw/index.htm

 

Masz tam rozpisane i sfotografowane wszystkie elementy, które chciałbyś ruszyć.

Przełącznik szyberka, włącznik świateł są identyczne, jak w Golfie III, et.c.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki, a jak byście sobie pokombinowali z podświetleniem wskazówek i zegarków za pomocą diod UV? Białe się świeci super w UV (cyfry), tylko wskazówke machnąć jakąś farbką świecącą w UV i byłoby całkiem gites. Zegarek od środka też na fioletowo podświetlić (są diody czerwono niebieskie - dają w sumie fioletowe światło. Ważne jest, by obudowę miała dyfuzyjną. Aż polecę do mojego pasia z diodą uv poświecę na zegarki z wieczorka i przekażę wrażenia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema,

 

UV odradzam bo w desce to raczej po oczach może dawać !!!

A to niestety nie jest za zdrowe.

 

Jak już to możesz wstawić Diody oprócz UV , masz kilka kolorów do wyboru.

 

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie muszę wstawiać - ja mam w swoim niebieskie oryginalne. Ale niewątpliwie kupię takie zegarki (są stosunkowo tanie) i pobawię się nimi poddając je różnistym modyfikacjom :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

adam_waw kontaktowałeś się może z firmą MOMAN ? W końcu jest "zaraz" po nowym roku i ciekaw jestem, co mają do powiedzenia na temat tarcz do paska.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam jakiś czas temu wysłałem maila do MOMAN odnośnie naszych zegarów 14.01 przysłali mi e-maila z taką informacją

 

"Witam, tarcze do passata są w przygotowaniu i myślę ze w przeciągu do miesiąca powinny już być dostępne. Adres zostaje dopisany do listy oczekujących i jak pojawią się tarcze to wyślemy informację."

 

więc nie pozostaje nic innego jak czekać :mur: pozdrowionka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pifko105

Witam kolegów, czy ktoś mógłby podać link w którym opisany jest sposób wyjęcia zegarów z deski, a do przerobienia kolorów na czerwono przy przełącznikach ja zastosowałem folie witrażową od szklarza ( jak zrobię foto to dorzucę).

Pzdrowionka[/b]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość sfaragdas

moman leci w kulki... kicha... czekam i czekam... a czy napewno zegary z corrado nie beda takie same?? dajcie mi jedna roznice jedna ale konkretna to sie odczepie od corradowkich licznikow... powiedzcie czy latwo sie zmienia reszte zielonych podswietlen w acie?? pozdrawiam wiem ze do srodkowej konsoli jest juz w moman zestaw ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość passs

Witam,wie może ktos gdzie mam podłączyć plus a gdzie minus,jeśli chce sprawdzić oświetlenie liczników(mam licznik w domu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mefyoo

do żaróweczki, ja tak robiłem albo szukaj miernikiem w kostce gdzie jest prąd po włączeniu świtałeł, oriętacyjnie można dojść po kolorach kabli jak ktoś dłubał w instalacji paska to ma juz wyczucie.

Czekamy na indiglo, jest za mało chętnych, cena przy odpowiedniej ilości chętnych to ok 140 zł + inwenter 58 zł im więcej chętnych tym cena niższa więc zapraszam zgłaszajcie się do kolegi adam_waw

 

Corrado06.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem 2 dni temu z moman.pl, i po raz kolejny okazało się, że 'już niebawem'będą. Ale tym razem już nie podawali kolejnego terminu, wiedząc, że już od 9 miesięcy nie mogą wykonać dla nas tarcz. Podobno jest taka różnorodność wzorów, że trwa to tyle czasu. Nie ukrywam, że za kilka dni zacznę rozglądać się za jakąś inną firmą. Na obecną chwilę z naszego forum zgłosiło się do mnie 12 osób.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja dla pewnosci zglsoze ssie jeszcze raz :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość sfaragdas

hej ;-) no moman obiecuje i obiecuje.. a jakia jest inan firma co robi takie rzeczy?? opzdro... pamietajcie ze jestem chetny na tarcze ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kwestie z momanem przerabiali juz znajomi z klubu mitsubishi. tez bylo duzo szumu, jakas żonglerka cenami, zwiekszanie min. ilosci zamowien i w finale nic z tego nie wyszlo. Nie mam nic do momana, ale odnosze wrazenie, ze sa co najmniej malo konkretni (zeby nie powiedziec dosadniej) :dobani:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość szympi

ja sie pokusiłem o wpisanie w googlach hasła : "licznik indiglo" i znalazlem stronke : http://www.extratuning.pl. Firma również oferuje zrobienie zegarów indiglo na zamówienie, ponadto ma o wiele większy wybór niż nasz nieszczęsny "M..- coś tam". Może nie w kategorii vw ale jezeli ma taki duzy wybór innych marek to moze i by zrobili bez problemów żadnych dla nas.

Maila z zapytaniem już wysłałem :]

 

 

po rozmowach wstępnych otrzymałem odpowiedź :hurra: oto jej treść :

Witam

 

Aktualnie wyonanie tarcz na zamowienie kosztuje 280-330 pln - cena kompletu

wraz z inwerterem)

Jesli zebraloby sie 10 osob to cena by ta wynosila 200pln/ komplet

 

Do wykonania tarcz potrzebowalibysmy tarcze oryginalne + zdjecie licznika po

zdjeciu maskownicy - plastik przykrywajacy tarcze zegarow + zdjecia innych

osob ktore rowniez chca wykonac zegary (zakladajac ze ebdzie Was 10 to musze

wiedziec wszelkie szczegoly czym sie tarcze rozania - predkosc, obroty,

slupki podtrzymujaca wskazowki, okienka na kilometry, liczniki itp...) a

najprosciej mi to bedzie zobaczyc na fotkach.

 

Kiedys zapewne wprowadzimy taki model tarcz ale czas nie jest blizej

okreslony (komplety beda kosztowac 200pln) :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności