Skocz do zawartości
Dzygit

PRZERÓBKA PODŚWIETLENIA ZEGARKA W B3

Rekomendowane odpowiedzi

Gość sfaragdas

hmm czy ja dobrze widze te tarcze beda na niebiesko swiecily?? ;o chetnie tezs takie bym wmontowal w mojego paska ;-)) ile takie Inglito bedzie kosztowalo?? do daszych paskow?? w niemczech widzialem za `150 euro mega fajne wypasione zegary z obwodka alu itp. tam na bank bylo podswietlenie od dolu. pozdrawiam. jak sie zbieracie na te tarcze to sie dozucam ;-))

 

A co sadzicie o xenonkach do naszych paskow?? Zestaw HID Kit. ?? w miejsce naszych H1 ;-)) na allegro widzialem po 679zl ale to sa jakies chinskie buble... znajomy mowil ze w niemczech sa po 170 Euro niemieckiej produkcji. pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że kolega "nowy"... Sugerowałbym lekturę wątku lub skorzystanie z wyszukiwarki tematów. Kwestia ceny była omawiana - 3-4 strony wcześniej... Polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość siara32
Z informacji of Moman.pl dowiedziałem się że w ciągu 2-3 tygodni powinny być gotowe tarcze. Mam nadzieję że tym razem jest to termin ostateczny. Mielibyśmy ładny prezent "pod choinkę" ;-)

Mam nadzieje że to bedzie termin ostateczny :padam: ... poza tym każda firma powinna dbać o każdego klienta. Powiedzcie sami ... czy to dla nich wielki problem wyciąć te tarcze?? A może czekają aż jakiś klient przyśle im gotowy project do passka?? (patrzcie na zakładke - "Projekty na zamówienie"). Szkoda że nie ma firmy konkurencyjnej, byśmy o wiele szybciej cieszyli sie piknym podświetlaniem naszych cudnych aut :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich ja na te zegareczki piszę się bez żadnego ale, czyli chyba uzbierała się nas już gromadka 5 osób normalnie zajefajne zegareczki jeszcze to podświetlenie pokręteł ogrzewania... normalnie cycuś :hurra:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mefyoo

kto robi liste chętnych na takie tarcze ? z rozomwy z wykonawcą wynikało że im więcej zamawiających tym cena niższa!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do listy, to możecie wysyłać mi na PW swoje zgłoszenia. Na razie tylko informację o zainteresowaniu zakupem. Kwestia szczegółowych danych typu zegarów (diesel, benzyna, ilość obrotów, ew. zegarek, itd.) dopiero później. Na razie stwórzmy listę osób (tak żebym wiedział jaka ilość osób chce kupić) i postaram się wynegocjować na podstawie tej liczby jak najlepszą ceną dla nas. Po uzyskaniu takiej ceny prześlę Wam na PW hasło na które producent będzie sprzedawał zegary w "naszej" cenie.

 

Mam nadzieję że termin 7 dni (do 14.12) będzie wystarczającym na stworzenie takiej listy (później oczywiście też będzie można się zdeklarować, jednak istotne jest zebranie już teraz jak największej ilości osób - to ułatwi wynegocjowanie niższej ceny).

 

Jeśli ktoś ma inne propozycję w tym zakresie to jestem otwarty na wszelkie sugestie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość PTR

bardzo ładny opis. Mam pytanie pod które piny trzeba podłączyć zasilanie żeby działał zegarek? Pytam bo dzisiaj właśnie zmieniałem licznik ze zwykłego z zegarkiem analagowym na deske z obrotkiem i MFA który pewnie i tak nie zadziała odprócz zegarka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam niestety złe wieści. W dniu dzisiejszym p. Janusz Rembiasz (firma Moman) poinformował mnie, iż w tym roku na pewno nie doczekamy się naszych zegarów. Stwierdził że "zaraz po nowy roku" pojawią się w sprzedaży. Ale jakoś po wielokrotnych zapewnieniach z cyklu "za moment" (od września) mało w to wierzę... Bez komentarza ;-(

 

p.s.

Do chwili obecnej 8 osób było zainteresowanych zakupem różnych wersji zegarów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

qrva bez komentarza :dobani::dobani::dobani::dobani: sory za użycie mocnego słowa :krzeslem::krzeslem::krzeslem::krzeslem:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość sfaragdas

Adam_WAW

hmm słuchaj z koro roznica miedzy Corrado a Passatem jest minimalna w sensie tarcze to moze jak by ktos poszukal na forum albo moze ma gotowe tarcze i porownac czym sie roznia bo moim zdaniem niczym a zalezy czym sie roznia to moze samemu mozna ta roznice poprawic ;-) pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sfaragdas, niestety nie jest to możliwe. Też już o tym myślałem...

 

"W Corrado montowanych było bardzo dużo liczników w zależności od pojemności silnika, mocy, rocznika, rodzaju silnika itd. Zdarza się, że nawet w modelach z tego samego rocznika są montowane zegary różniące się od siebie drobiazgami, np: wielkością okienek na kilometry itp itd." - to tyle jeśli chodzi o możliwość adaptacji tych zegarów do naszych autek.

 

Poza tym jest na nich napis... "corrado". Nie wiem jak inni, ale jak raczej nie chciałbym mieć takiego napisu na swoich tarczach ;-)

 

Miejmy nadzieję że w końcu zrobią te tarcze i będziemy mogli je powymieniać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość sfaragdas

hmm no ok ;-) to czekamy ;-) a moze jak by kazdy z osobna napisal zapytanie do tych z MOMAN na maila to sie zmobilizuja ;-) i to wreszcie zrobia ;-) hmm a co wy na umieszczenie loga naszego klubu ;-) na tarczach ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to moje zegary i przyciski po zmianie barw. Zostawiłem żarówki i tylko wymieniłem zielone wkładki na czerwone. Został tylko panel nawiewu, ale tu ze względu na to, że i tak trzeba dołożyć dodatkowe oświetlenie pojadę już na fluxach.

 

wskazniki2db4.th.jpg

 

wskaznikizm8.th.jpg

 

przyciskivp0.th.jpg

 

przyciski2qo4.th.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hubp

mam małe pytanko, two_pac z czego wykonałeś te wkładki filtrujące?? ja sie zastanawiałem nad użyciem zwykłych kolorowych okładek na zeszyty :D , sprawdziło by się??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja je wykonałem z plastikowej okładki skoroszytu ( takie duże skoroszyty A4 na wpinanie dokumentów, za parę groszy ) są dobre ponieważ są plastikowe i chyba trochę sztywniejsze niż np. okładki w zeszytach. Tylko ja zastosowałem w przyciskach jak i też we wskażnikach podwójną warstwę, gdyż pojedyńcza dawała efekt lekko różowy. Od zeszytów też mogą być dobre tylko zobacz po złożeniu w ciemności czy właśnie kolor nie jest różowy, albo czy wkładka nie pochłania zbyt dużo światła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hubp

Światło okładki dają łądne ponieważ sprawdzałem na latarce, i lampce biórkowej ale chyba te skoroszyty były by lepsze bo rzeczywiście są twardsze, sprawdze jescze jak to bedzie wyglądać z niebieskim kolorem bo taki chcę sobie zrobić. Dzięki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mikey_one

Witam.

Odnośnie tarcz indiglo ja również byłbym chętny.

Chciałem najpierw przerobić zegarki samemu jednak jeśli indiglo wypali to jak najbarzdiej jestem za.

Wiadomo już coś w tym temacie?? Czy nadal firma nie chce za barzdo z nami współpracować??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość rozavw

nom podswietlenie ładne tyle ze powinieneś zmienić jeszcze w wyswietlaczach mfa efekt jest zajebisty jak wymienisz filtr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
podswietlenie ładne tyle ze powinieneś zmienić jeszcze w wyswietlaczach mfa

Zrobiłem tak z premedytacją. Raz, że nie chciało mi się dłubać w tych wyświetlaczach, dwa, że podoba mi się ten zielony kolor więc i po co? ;) Jak mi padnie żarówka w wyświetlaczu to może przy okazji wymiany wymienię też te filtry na niebieskie lub czerwone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności