Skocz do zawartości
Lejkers

Podłoga b5fl. Czy jest płaska, czy ma profile zamknięte?

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

zatytuowałem tak temat, bo w sumie nie wiem jak inaczej. Zaraz wytłumaczę o co chodzi, bo również podobnej informacji nie znalazłem na forum. 

Chodzi konkretnie o to czy po zdjęciu wykładziny podłogi uzyskujemy dostęp do wszystkich profili i kształtów podłogi, dokładnie takich samych jak od spodu auta? Czy podłoga może jest płaska i dostępu nie ma?

Najbardziej interesuje mnie dostęp od góry (aby naprawić/wyklepać) do tego fartucha/kołnierza idącego przez całe auto, który znajduje się 5-8 cm od progu i jest najniżej położoną częścią podłogi patrząc od spodu. Mam nadzieję, że wiadomo o co chodzi. Czy może jest to profil zamknięty?

Z góry dziękuję za wszelkie info.

Pzdr. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tego elementu co mówisz to od góry chyba się nie dostaniesz. Zdejmij plastikowe progi wewnątrz i tam są otwory na zatrzaski to zobacz czy przez te otwory widzisz to o co ci chodzi. 

Edytowane przez StreamHD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może foto pomoże

 

IMG_20200522_200511473.jpg.f69f615d29cf1b6cefc1985304b4d0a1.thumb.jpg.81e70b0f5efbeedb4849a63ab7a1438b.jpg

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla potomnych. Zarówno jedni co twierdzili, że jest to profil zamknięty i drudzy co twierdzili, że nie mają rację. Konkretnie chodzi o to, że w miejscu gdzie od przodu podłogi zaczyna się ten fartuch/podłużnica to jest to profil zamknięty, ale bardzo krótki, tak max z 15cm. Potem przechodzi to łagodnie po prostu w podłogę i jest wyprofilowane tak samo od wewnątrz, gdzie jest normalnie dostęp do tego. Oczywiście jest to gruba i mocna blacha, ale nie ma tam potem żadnych profili zamkniętych. To tak jakby ktoś kiedyś potrzebował.

Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności