Skocz do zawartości
Bandzior47

Przekaźnik pompy paliwowej 2.0 TDI

Rekomendowane odpowiedzi

Czy mógł by mi ktoś podpowiedzieć który przekaźnik i bezpiecznik jest odpowiedzialny za pompę paliwową w 2.0 TDI?

Czy będą występować błędy, gdy zastosuję dodatkowy przekaźnik na zasilaniu pompy, w celu zabezpieczenia przed kradzieży samochodu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie że będą błędy i jeszcze dodatkowo, to i ta zapali bez pompy. Pompa to zły pomysł na blokadę w TDI.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź. Bedę musiał coś innego wykombinować. Pierwotnie to miałem taki plan, podpiąć pod przekaźnik sterowany lokalizatorem GPS, żeby była możliwość unieruchomienia pojazdu przez SMSa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam, jeśli auto by zostało skradzione, to chyba odcięcie zasilania pompy przez SMSa by unieruchomiło samochód po jakimś czasie.  Koszt skasowania błędu był by dużo niższy, niż utrata pojazdu. jeśli się mylę proszę poprawcie mnie. Może ktoś z was ma pomysł jak wpiąć przekaźnik, żeby zdalnie unieruchomić samochód?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
53 minuty temu, Bandzior47 napisał:

Tak się zastanawiam, jeśli auto by zostało skradzione, to chyba odcięcie zasilania pompy przez SMSa by unieruchomiło samochód po jakimś czasie.  Koszt skasowania błędu był by dużo niższy, niż utrata pojazdu. jeśli się mylę proszę poprawcie mnie. Może ktoś z was ma pomysł jak wpiąć przekaźnik, żeby zdalnie unieruchomić samochód?

Mini autocasco czyli tylko od kradziezy - zobacz czy to ci sie lepiej nie oplaci niz grzebanie w elektryce auta?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pełne autocasco, ale różnie to bywa z wypłatą odszkodowania. Czasami upłynie wiele miesięcy nim wypłacą, zwłaszcza jak pojazd się nie znajdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze kombinujesz, ja w swoim założyłem blokadę mimo ful kasko. Wolę się nie użerać po kradzieży z ubezpieczalnią. Ewentualnie pokryją koszty naprawy zamka, stacyjki, lub innych podzespołów, które złodziej uszkodzi. Podczas próby kradzieży.

Ja miałem prościej, bo blokadę założyłem na rozrusznik. Mam DSG, więc na zapych raczej odpada odpalenie. No i to jest chyba jedyna rzecz która nie wali błędu.

Myślę że jak odłączysz pompę podczas pracy silnika przez smsa to auto nie zgaśnie. W starych bynajniej tak było. B8 nie sprawdzałem. Pod siedzeniem tylnym pewnie jest klapka i dojście do kostki od pompy paliwowej i pływaka poziomu paliwa. Trzeba ją odłączyć w czasie pracy i się okaże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności