Skocz do zawartości
Pestek92

Ile waszym zdaniem warte są teraz Passaty B5 i B5 FL ?

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Na ile można wycenić waszym zdaniem takiego standardowego Passata B5 i B5 FL 1.9 TDI PD w wersji Kombi ? rok 2000-2003 mam na myśli ładne egzemplarze w standardowym wyposażeniu sprawne technicznie bo widze, że ceny sie wahają od 3 do 8 tysięcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Pestek92 napisał:

Na ile można wycenić waszym zdaniem takiego standardowego Passata B5 i B5 FL 1.9 TDI PD w wersji Kombi ? rok 2000-2003

 

Od 3 do 8 tysięcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 5.07.2020 o 12:18, jihad napisał:

 

Od 3 do 8 tysięcy.

:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tu gdzie żyję jeszcze trzeba dopłacić, żeby się ich pozbyć... :( bez względu na stan...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popatrz na ceny B5 na portalach, popatrz na auta nowsze/"lepsze" (typu A4-ki z podobnych roczników) i sam pomyśl ile byś za niego dał. Oczywiście auto, autu nie równe ale niestety to już nie młode auta. Za 15k już B6 schodzą i to wcale nie pierwsze egzemplarze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja 2 lata temu od ojca odkupiłem 3bg z 2.5v6 TDI za 8, w zakupie go wyszedł 12.

Do dnia dzisiejszego jest bardzo ładny i jak na V6 przystało dobrze wyposażony.

Hamulce, SWAP silnika, SWAP skrzyni na 6b z V6 TDI, chip, wydech, dolot i takie tam pierdoły i dziś kosztuje mnie 29000.

Paska kupisz za 3tys, najczęściej dojechanego, w którym nigdy nic się nie psuło=cały serwis do zrobienia i wyjdzie 8000.

Kupisz za 8000, to też żeby być pewnym, wpakujesz kolejne 3-4tys zł.

 

Wszystko zależy czy chcesz dupowóz, który będziesz traktował jak auto firmowe, czy chcesz mieć auto perfekcyjne w każdym detalu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności