Skocz do zawartości
karmet3

Niskie ciśnienie paliwa

Rekomendowane odpowiedzi

J.W. Kod błędu to P0087 ciśnienie paliwa za niskie.auto traci moc zaraz po osiągnięciu 6biegu i dużych prędkościach. Po zwolnieniu wszystko wraca do normy. Przejechałem się z kompem i kiedy auto ma muła ciśnienie na listwie jest 1300bar i pomimo pedału w podłogę nie rośnie. Jak zjeżdżam z autostrady i predkosc maleje wszytko wraca do normy. Maksymalne ciśnienie jakie uzyskałem przy przyspieszaniu to 1900bar.

Na zielono widać ciśnienie ktore oskaluje 1300bar. Czerwony to prędkość lekko powyżej 100km/h, żółty to obroty silnika lekko powyzej 2 000rpm. Przy tych wartościach pedały gazu byl w podłodze. Sprawdziłem dziś tylko filtr czy są jakieś opiłki lecz jest czysty. Odpowietrzylem kompem. Po niżej zdjęcie puszki po wyjęciu filtra

20200630_222643.jpg

 

 

Filtr paliwa sprawdzilem czy nie ma opiłków lecz jest czyste a paliwo normalne bez jakiś nieczystości, po zamontowaniu odpowietrzylem za pomocą komputera. Zdjęcie puszki na filtr 

20200630_171745.jpg

 

Błąd w ECU nie zawsze się pokazuje. Passat b8 1.6TDI 120km przebieg 231000km 

Edytowane przez karmet3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego scan masz od 2.0tdi ddaa , a poniżej piszesz że to 1.6tdi ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam wybór dla 1.6TDI ale komputer nie łączy się z ECU od niego. Jedynie wlasnie od 2.0. Próbowałem z modelem B7 ostatni wypust i pierwszy wypust B8 lecz nie chce się połączyć 

 

 

Tak jak na zdjęciu nie wiem czemu nie ma 1.6 z moim kodem silnika mam CAYX jak pamiętam. 

 

Podumowujac, auto w trasie nie chce przyspieszać, kiedy zjadę z trasy wszystko wraca do normy po krótkim czasie. Filtr paliwa nowy i odpowietrzony kompem. Rozrządu zmieniany 2tyg temu. Wygląda to jakby zasobnik paliwa wysokiego ciśnienia się wyładował z cisnienia i kiedy zjade z trasy pompa dopompuje cisnienie i wszystko wraca do normy. 

20200703_155925.jpg

Edytowane przez karmet3
Dodanie zdjęcia i małe podsumowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności