Skocz do zawartości
konsi

VW Passat CC 08r. Woda w uszczelkach

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, przejrzałem jak mogłem forum i nie znalazłem odpowiedzi na problem jaki napotkałem. Jeśli gdzieś już jest rozwiązanie tego problemu to prosiłbym o konkretny link.

Posiadam VW Passata CC i mam problem, ze zbierająca się wodą w tylnych drzwiach (L i P strona) w uszczelkach przy progach. Po każdym myciu czy opadach deszczu, macie jakiś patent na ogarnięcie tematu ?

Przód L i P strona sucha, bez żadnych problemów. Środek samochodu suchy.

 

105917194_301612577662294_9038083919303047340_n.jpg

Dzięki za pomoc ;)

Edytowane przez konsi
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolego rozbierz plastiki, zdejmij uszczelki i zobacz jak ościeża bo pod uszczelką może już ładnie chrupać rdza, i nie są to przypuszczenia :/ 
a co do problemu też z chęcią się dowiem ?
 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podpinam się pod ten temat, jeśli miał ktoś problem z tym jak to rozwiązał.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Niedawno zakupilem passata cc 2010 r. z silnikiem 2.0 tdi. Ostatnio także zauważyłem u siebie wodę na progach w tyle. Sytuacja wyglada identyko jak w filmie wyżej zamieszczonym. Rozebrałem uszczelki i ukazał się straszny widok.  U mnie praktycznie pod każdymi drzwiami  (i tył i przód, mimo ze bylo sucho z przodu) wygląda to źle. Czy ma ktoś sposób na skuteczne  zabezpieczenie tych miejsc? Gość ktory mi będzie robił podsunął myśl żeby wyciąć w karoserii malutkie odpływy (prostopadle do uszczelek). Mnie jednak ten sposób nie odpowiada.  Zaproponowałem przyklejenie bezbarwnej folii na prog miedzy uszczelka a lakierem ale nie wiem czy to pomoże  :/ samochód wygląda super i nie spodziewałem się czegoś takiego  :(

Resized_20210818_081751.jpeg

Resized_20210818_081713.jpeg

Resized_20210818_083042.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności