Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio zauważyłem, że na klimie przy ustawieniu na 23 st. jest zimno, wieje chłodne powietrze tak z 18 stopni, a przy 25 daje już ciepłe powietrze jednak wydaje mi się, że jak na 25 to coś i tak za słaba temperatura. W innym aucie przy 25 to mam upał. Czy coś wymaga kalibracji ??? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. popraw temat wątku

2. Zrób logi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam problem w VW Golfie VII z 2018 roku. Ustawienie temperatury na 21 stopni nie powoduje nagrzania kabiny, nawet pomimo tego, że na dworze jest 10 stopni. Żebym poczuł komfort ciepła muszę temp ustawić na 23-24 stopnie. Dodam, że w innych autach temp na poziomie 21 stopni jest wystarczajaca dla mnie i czuje komfort termiczny. Problem zgłoszony w serwisie, jechał ze mną serwisant i też stwierdził, że jest za zimno jak na ta temperaturę. Podłączyli pod komputer, który nie zgłasza żadnych błędów, więc dla Nich jest wszystko ok. Dodatkowo pokazali mi, że temperatura na termometrze zgadza się z tą ustawioną na panelu. Z tego co czytalem użytkownicy różnych modeli zgłaszają ten sam problem zarówno w Polsce, Niemczech jak i Anglii. Niże ktoś ma jakies info co do rozwiązania problemu ? Zima się zbliża...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie robili w ASO nastawy podstawowe klimy i trochę się poprawiło zeszłej zimy, zobaczę czy dalej działa, czy jednak mnie mocniej schłodzi jak będzie zimniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie nastawy podstawowe i konfiguracja sterownika klomatronika w niczym nie ponogla. Wczoraj przy temperaturze zewnętrznej 16 stopni na klimatroniku ustawione 20 stopni i wyczuwalnie w aucie chłodzi. Po przestawienie na 23 stopnie dopiero czuć cieplejsze powietrze, które i tak po pewnym czasie przechodzi w letnie. W temperaturze 20-21 stopni nie da sięwytrzymać bo jest poprostu zimno, czego nie odczuwam w innych autach, którymi jeżdżę z tą samą temperaturą.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

mam problem z dogrzewaniem strony pasażera, wczoraj jechałem w trasę i było -2 stopnie, w całym samochodzie miałem 25 stopni ustawione i na kierowcy i z tyłu było ciepło, a od strony pasażera było chłodne powietrze. Jak dałem na HI, to było trochę cieplej, ale dużo brakowało do ciepła z reszty stref. Jak zrobiłem na minimalna temeperaturę, to mocno chłodziło. Jak robiłem cieplej, to robiło się cieplej, ale nie wystarczająco.

Co może być nie tak? i czy mogę to jakoś sam naprawić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności