Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Wszystkim! Jestem nowy na forum więc moj pierwszy temat i post. Nie znalazłem w przeglądanych tematach takiego problemu jak mój więc postanowiłem zapytać tutaj.

Od początku czerwca jestem posiadaczem B8 w kombii, 2.0tdi 150km, dsg7. Aktualny przebieg 3,5k km. Wczoraj zrobiłem pierwszy raz nim dłuższą trasę a mianowice 900km. Niestety już w trakcie jazdy poczułem dyskomfort na dłoniach spowodowany delikatnym drżeniem kierownicy.  Kierownica przenosi wspomniane wibracje nawet na postoju. Czy ktoś z Was zauważył podobne zjawisko?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam,  ze auto na gwarancji, wiec jedz do aso i niech szukaja, jakas wada fabryczna. Najbardziej typowe to poduszka silnika albo dwumas. Ja mam benzyne i nic nie drzy, mialem b6 w dieslu i drzalo. mialem b5 1.9 i drzalo jeszcze mocniej. Jezdzilem superb 2019 2.0 190km dsg7 16k km przebiegu i nic nie drzalo, tak samo jak u mnie w benzynie. Reasumujac, nie ma prawa drzec. Pewnie nic nie stwierdza i powiedza ze jest ok i czekaj Pan az bedzie gorzej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie jak duże to są drgania ?

Pamiętaj że kupiłeś diesla

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Marek3 napisał:

Pytanie jak duże to są drgania ?

Pamiętaj że kupiłeś diesla

Wcześniej miałem Optimę w dieslu i bardzo przyjemna jazda była. 

2 godziny temu, milesiu napisał:

Podejrzewam,  ze auto na gwarancji, wiec jedz do aso i niech szukaja, jakas wada fabryczna. Najbardziej typowe to poduszka silnika albo dwumas. Ja mam benzyne i nic nie drzy, mialem b6 w dieslu i drzalo. mialem b5 1.9 i drzalo jeszcze mocniej. Jezdzilem superb 2019 2.0 190km dsg7 16k km przebiegu i nic nie drzalo, tak samo jak u mnie w benzynie. Reasumujac, nie ma prawa drzec. Pewnie nic nie stwierdza i powiedza ze jest ok i czekaj Pan az bedzie gorzej.

tego się właśnie obawiam w Aso, zostanie mi wzięcie jazdy próbnej innym passatem w dieslu by się dokładnie upewnić 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tych samochodach nic nie drzy w dieslu, jezdzilem niejednym(kupowalem ostatnio + kumpel pracuje w ASO i mam pod dostatkiem jazd testowych). Dobry pomysl z tym porownaniem. Powiedza, ze ten typ tak ma to powiedz ze chcesz zobaczyc czy testowy tez sie trzesie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze poprostu trzeba sprawdzic wywazenie kol?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności