Skocz do zawartości
loki7777

Dodatkowa pompa wody

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie szukam numeru katalogowego Bosch'a i ktora jest ostatnia wersja bo juz niby 2 czy 3 byly.

VIN WVWZZZ3CZFE439269

 

Z tego co widze, to numer OEM 5G0965567(A) - czy A robi jakas roznice?

Boschowski numer BOS0392023455 ale czy to jest ostatnia rewizja?

Jakby ktos jeszcze opisal wymiane, gdzie sie to ustrojstwo znajduje i czy da sie samemu wymienic to bede bardzo wdzieczny:)

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc

Na naklejce w ksiazce serwisowej jest CRLB, poza tym TLBMT,M6F,LB5J - wiem, ze czesc z tego jest niepotrzebna.

Da sie to ustrojstwo zobaczyc jakos z gory, czy trzeba wejsc pod auto? Bo problemme jest czy mam Boscha czy Pierburga bo z tego co rozumiem one nie sa zamiennie stosowane?

 

Dodam ze blad dotyczy pompy nr 3.

Edytowane przez loki7777

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś mi powie jaki to numer części? Czy jest to jakaś pompa wody i do czego służy? Część znajduje się od strony Screenshot_20210529-160851_Gallery.thumb.jpg.7eaa26b2217faf8983c0aec5cf9e7ed4.jpgza silnikiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy dobrze poznaje po tym zdjęciu ale jest jedna podobna pompka blisko miski olejowej, która pracuje jakiś czas po zgaszeniu silnika po to aby go schłodzić jak za szybko zgasisz itd. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, jest ona zaraz za miską olejową. Komputer wywala mi błąd pompy dodatkowego obiegu wody, czy jakoś tak. Czyli jest to ta pompa z przodu czy może być ta właśnie za tą miską olejową albo może jest jeszcze inna pompa? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie dodatkowa to byla ta z tylu - zobacz moje posty i powornaj kod bledu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności