Skocz do zawartości
Gość majew

sportowy tłumik w tdi

Rekomendowane odpowiedzi

sa plusy dodatnie i plusy ujemne, ale suma plusow dodatnich jest wyzsza niz ujemnych wiec...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do tłumika dedykowanego to ceny sie plasują Ultera coś koło 700 zeta , a SuperSprinta końcowy kosztuje 1500 zeta , cały z nierdzewki 1800 :D . Tu sobie możecie zobaczyć jak wygląda cały układ http://www.supersprint.it/a_prodotti.asp?modello=vwpas12 . Jak dla mnie SuperSprint chodzi bosko :D Hej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to troche odświeżmy temat , bo właśnie sie zastanawiam nad wymianą na tłumik SuperSprinta do mojego TDI - czka , jak myslicie ile mi może z tego przybyć korzyści , pod względem mocy i momentu obr. ???? Ktoś sie orientuje w temacie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nic Ci nie przybedzie oprocz hałasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nic Ci nie przybedzie oprocz hałasu.

 

to już nie jest źle :D:D:D , i właśnie o to chodzi . Chociaż słyszłem że wydech supesprinta poprawia nieco osiągi ( oczywiście dedykowany pod dany samochód i silnik )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

caly wydech tak, koncowy tlumik nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

acha ,Czyli te testy w Magazynie GT to poprostu ,, chłłłyt młarketingowy " :D:D:D szkłoooddaaa :690::690:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki GT wiemy czym jezdzi Doda, Pudzian i ze samochod Stana od 2 lat nie zjechal podnosnika i zakwalifikowali do 16 EDC.

 

te przyrosty to granice błedu pomiarowego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najwiekszy przyrost to bedzie, ale na porzadnym przelocie, downpipe i tym koncowym supersporta + program :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak chyba podjołem decyzje na zamowienie dedeykowanego Ultera , nie robi dużo wiećej hałasu i dobrze . Cene 700 zeta idzie przełknąć , a wyglądzik będzie fajny :crazy: , może mi zrobią na zamówienie jeszcze tą część od turbiny co na niej jest KAT. tylko ja zamówie bez , bo patrzyłem ale jakoś krzywo idzie żeby tam wspawać rure w kata . Jak by co to dam znać co i jak. HEJ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jednak chyba podjołem decyzje na zamowienie dedeykowanego Ultera , nie robi dużo wiećej hałasu i dobrze . Cene 700 zeta idzie przełknąć , a wyglądzik będzie fajny :crazy: , może mi zrobią na zamówienie jeszcze tą część od turbiny co na niej jest KAT. tylko ja zamówie bez , bo patrzyłem ale jakoś krzywo idzie żeby tam wspawać rure w kata . Jak by co to dam znać co i jak. HEJ

 

Jak zamontujesz to daj znać wstaw fotki. Jestem strasznie ciekaw efektu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odświeże temat chciałem zakupić i zamontować tłumik marki Ulter dedykowany do passata b6 ma może ktoś taki zamontowany albo miał styczność z tą firmą czy jest sens wydać 600 zł czy coś innego założyć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności