Skocz do zawartości
comingsoon

[B6] Schemat złącza przedniego reflektora

Rekomendowane odpowiedzi

Ma ktos moze schemat zlacza lampy przedniej? Lub wie ktore piny odpowiadaja za swiatla drogowe i postojowe?

Okej chce zobaczyc patent z zarowka zaczerpniety z neta aby sprawdzic ktore przewody na co ida tylko tak mecze sie 30min aby wypiac kostke od lampy ? ktos cos bo nie chce urwac jakiegos zaczepu co tam trzeba nacisnac czy zrobic

Edytowane przez comingsoon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, comingsoon napisał:

swiatla drogowe i postojowe

B6_lampa_przod.png.b20366f356d0c87aece6f7db627d1193.png

M32 - żarówka prawego światła drogowego
M3 - żarówka prawego światła pozycyjnego

4 godziny temu, comingsoon napisał:

aby wypiac kostke od lampy

trzeba zwolnić blokadę (naciskając jak pokazuje strzałka) - można włożyć tam płaski śrubokręt i zrobić małą dźwignię...

B6_kostka_lampa_przod_6R0973735.png.0b9f8ac3671564ff6685e56a893bcac8.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki Tomek, temat ogarniety zakladalem drl na drogowych poczatkowo zle cos podpialem tzn wydawalo mi sie ze pin 1 to pozycyjne ale rzeczywiscie pin 10 to pozycyjne, takze wszystko juz poprawilem i niby dziala ? tzn na pozycji 0 po 5sek po uruchomieniu silnika dlugie swieca z moca 30%, jak dam przelacznik ba pozycje to gasna.

Tylko tak mysle bo mam w liczniku kontrolke drl ale nie moge jej aktywowac bo modul 09 jest 23 a nie wyzszy a kodowanie robi sie w byte 26 bit 5 chyba ? mysle czy mozna to jakos obejsc zeby teraz sie palila dioda drl na pozycji 0 pokretla swiatel, pytanie czy nie szybciej wymienic borda niz grzebac znowu w przewodach. 

Nie mam drl fabrycznych w halogenach wiec tryb ameryka i skandynawia chyba niewiele mi tutaj pomoze? 

Edytowane przez comingsoon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymiana kabla w kostce lampy przedniej Passat B6 CC.

A czy mógłbym prosić o jakąś instrukcję lub filmik jak montuje się poszczególne kabelki w kostce lampy przedniej (pokazanej wyżej)? Mam B6 i urwał mi się (lub wysunął) kabelek swiateł postojowych. A nie wiem czy i jak się taką kostkę tozbiera.

Z góry dziękuję 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kostki się nie rozbiera. Wysuwa się tylko różową blokadę pinów a potem za pomocą "wyjmaka" (patrz fotka) wypycha się konektor w kierunku przewodu.

 

Screenshot_20240303_135137_Allegro.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Tomek,

Muszę w takim razie gdzieś się zaopatrzyć w takie "wyjmaki".

Jest to łatwo dostępne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności