Skocz do zawartości
Marcinfr

Brak światła mijania

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. 

Jako że jestem posiadaczem passata od niespełna miesiąca nie ogarniam jeszcze wszystkiego a w szczególności prawego światła mijania.  Otóż po odpaleniu samochodu prawie zawsze jest tak, że z prawej strony nie świeci światło mijania i nie działa prawy kierunek.  Porostu tak jak by się zawiesza.  Kierunek świeci mijania nie .kontrolka kierunku się świeci po włączeniu kierunku prawego nic się nie dzieje żaży się cały czas, a przynajmniej przez jakiś czas tak średnio około 5 minut. Czasami dłużej. Może widział ktoś coś podobnego bądź miał z tym styczności. 

Edytowane przez Marcinfr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli kiedyś by mogło to się przydać to postanowiłem rozpocząć przegląd przewodów masy.  Przeczyscilem styki przy akumulatorze i oczywiście te co idą do budy są zaraz przy akumulatorze . Podobno miało być za zbiorniczkiem wyrownawczym od płynu chlodniczego ale tam nie ma przynajmniej u mnie.  Po czyszczeniu stylów pomogło zobaczymy na jak długo. 

IMG_20200512_135405.jpg

 

Wczoraj znalazłem prawdopodobną przyczynę niedziałających świateł aczkolwiek nie wiem jak to wyeliminować ale puki jest jak jest.

Otóż sprawdzałem wszystkie żarówki pokolei  w passacie i zobaczyłem niedziałającą jedną żaróweczke była to pozycja.

No to że miałem inne zaróweczki zapasowe to wymieniłem i.... jak zaświeciła się pozycja to zgasły mijania i zaświecił się światłem ciągłym kierunek.

Czy ktoś wie jak zrobić by zapaliły się światła tak jak powinny nie robiąc awarii na innych. Tymczasowo poprostu wyjełem zarówkę od pozycji i jeżdzę bez.

 

Problemem były zasniedziale piny w kostce lampy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności