Skocz do zawartości
DarekTDI

Potencjometr silnika V71-wymiana i adaptacja

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuje schemat rozmieszczenia klapek i silniczkow do passata b6 2008r climatronic. 

 

Problem z silniczkiem dalej nie rozwiazany. Nawet elektromechanik sobie nie poradzil. Panel climatronic ok instalacja ok potencjometr zmieniony. Bledu skasowac nie idzie. Jezdzic nie idzie szyby paruja.

 

Zakladajac ze mam otwarta ta klapke to co jeszcze moze blokowac dostep swiezego powietrza? Moze sie zamykac samo podczas jazdy?

Edytowane przez Malcu88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę otwierać kolejnego wątku, może ktoś tu jest w stanie pomóc. Mam problem z v71, wyciągnięty silniczek, wymieniony potencjometr i silniczek dalej nie rusza. Wydaje się oczywiste że wina silniczka, ale na próbę podłączyłem go w miejsce v113 (chyba?) i chodzi bez problemu. W czasie testowania podniosłem też potencjometr i ręcznie nim regulowałem zmiany były widoczne w VCDS, wygląda jakby do silniczka prąd nie dochodził. Czy jest do tego silniczka klapy jakiś oddzielny bezpiecznik? Skąd idzie sterowanie silniczka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, sansai napisał:

Nie chcę otwierać kolejnego wątku, może ktoś tu jest w stanie pomóc. Mam problem z v71, wyciągnięty silniczek, wymieniony potencjometr i silniczek dalej nie rusza. Wydaje się oczywiste że wina silniczka, ale na próbę podłączyłem go w miejsce v113 (chyba?) i chodzi bez problemu. W czasie testowania podniosłem też potencjometr i ręcznie nim regulowałem zmiany były widoczne w VCDS, wygląda jakby do silniczka prąd nie dochodził. Czy jest do tego silniczka klapy jakiś oddzielny bezpiecznik? Skąd idzie sterowanie silniczka?

zaden silniczek nie ma bezpiecznika  ,

kazdy silniczek jest osobni zasilany z panelu  klimatyzacji 

potem potencjometry: (szeregowo :   numery 1 do numery 1 , numer 3  do numeru 3 , a numer 2 z kadego potencjometru idzie do panelu )

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności