Skocz do zawartości
keneida

Dodatkowa amortyzacja na zwiększone obciążenie

Rekomendowane odpowiedzi

hej.

Przegladałem trochę forum i osoby pisały o poprzednich wersjach ale czy ktoś założył to do b8 i ma jakieś doswiadczenia?

Ja znalazłem firmę MAD z Holandii i mają sprężynę metalową albo powietrzną. 

Ta powietrzna nie wygląda na coś przekonującego chyba. Gumowy zbiornik w kształcie walca - co w porównaniu z poduszkami pneu z autobusów czy ciężarówek stawia pytanie o trwałość i funkcjonalność.

Być może da się włożyć coś z audi?

https://mad-suspensionsystems.com/en/products/auxiliary-air-suspension/#springselector

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do pneumatycznych miechów musisz mieć dodatkowy osprzęt sprężarka, blok zaworów  , i jeszcze  system poziomowania   .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ri~DreiiINo wlaśnie ta druga opcja wygląda na mocno manualną. Dopompować obie naraz z rozgałęźnika aby podnieść auto o x cm przy obładowaniu.

Pytanie jak z trwałością.

Wysłałem zapytanie do polskiego dystrybutora o ceny różnych opcji i pomyślę czy przed wakacjami będę montował

 

Chyba się zdecyduje.

230 euro.

Teraz pytanie. Pod autem jest czujnik poziomu wykorzystywany pewnie do regulacji świateł.

Z jednej strony tylko ale na drugiej stronie są otwory montażowe więc można zamontować.

Teraz pytanie. Czy ktoś wie w której sekcji po podpięciu się komputerem można odczytać wskazania?

 

Numer części to 5Q0512521F

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zamontowane :D napisali 30 minut, było jakieś 3 godziny. Jutro jadę na wakację to przetestuje w kufrem, pełnym bagażnikiem i platformą na hak i 4 rowerami.

W wolnej chwili wrzucę relację do technicznego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czekam na relację z podróży oraz moze jakies zdjecia przy zaladowanym aucie bez dodatkowej amortyzaci oraz z

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności