Skocz do zawartości
  • 0
DarekTDI

Silnik nastawczy klapy spiętrzania powietrza V71

Pytanie

Witam. Potrzebuje numer części silniczka nastawczego klapy spiętrzania powietrza V71 do VW Passat B6 1.9TDI BKC 2006 rok.

20200424_104856.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

3C0907511D
Jesteś pewien że potrzebujesz cały silniczek a nie sam potencjometr?

silniczki.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Na telefonie szukałem w ETCE i  cały czas ETKA pokazywała mi V113. I numeru tego V71 nie mogłem znaleź ć?. Dzięki. Niby ten 3C0907511D jest kompatybilny z 3C0907511T. Powiem szczerze, że nie rozbierałem tego jeszcze. . Chce się do wymiany przyszykować i zaopatrzyć się w  potrzebne części zanim rozbiorę. Gdyby był sam potencjometr do wymiany to byłoby super. Cały silniczek (zamiennik)100 zł, potencjometr 18 zł. Jeszcze jedno pytanie, bo po wpisaniu nr części wyskakują mi dwa rodzaje silniczka. Do mnie będzie silniczek 1 czy 2 ( w załączniku)?

Wczoraj walczyłem z grzałką Z35. Jeszcze tylko ten nieszczęsny silniczek i będzie 0 błędów w klimatyzacji. Uff

v71.jpg

SILNICZEK-NAGRZEWNICY-DMUCHAWY-VW-AUDI-SKODA-SEAT (1).jpg

SILNICZEK-NAGRZEWNICY-DMUCHAWY-VW-AUDI-SKODA-SEAT.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Z tego co pamiętam to raczej nr2. Choć ręki sobie nie dam uciąć. Zazwyczaj w tych silniczkach padają potencjometry tak w 90% przypadków

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

OK, spróbuję zmienić potencjometr na początek, a w ostateczności zmienię silniczek który i tak kupię (najwyżej zwrócę ?), dziękuję za pomoc. 

potencjometr V71.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności