Skocz do zawartości
Bolo. 1.9avf

1.9 avf po programie mało kuca

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Byłem paskiem 1.9 avf u tunera na programie. Zrobił cała diagnostykę ustawiliśmy synchro na 0 itp. Program pisany pod auto z pompkami BA. Po programie pokazało 154km 330nm. Później robiliśmy jeszcze logi itp szukając powodu słabej mocy. Teoretycznie powinien wypluć +-170km i 380nm taki robił program. Sprawdzaliśmy czujniki turbo itp wszytko pracuje ładnie. Tuner mówił że mogą blokować pompki. Są ba i korekcję i bipy są ładne nic się nie dzieje a mocy nie wydusił. Tuner mówił że być może są przytkane. Czyściłem liqui moly bezpośrednio z puszki ale niewiele to dało.

Pompki mam BA korekty i bipy ok

Turbo ładuje ładnie jak trzeba 

Kat off 

W programie mam też wyłączana przepływke i egr 

Dolot itp szczelny 

Powiedzcie od czego zacząć szukać przyczyny. Silnik jest zdrowy turbo czujniki również. Wtryski na vagu niby ok ale tuner mówi że coś może z nimi być i mówił że dawka startowa bądź na biegu jałowym jest duża 10 mg. Na vagu engine bloki pomiarowe grupa 001. gólnie też ciężko pali troszkę na ciepłym. 

Podpowiedzcie od czego zacząć żeby nie robić odrazu koszta z pompkami itp. Ja podejrzewałem też że może ew coś być z rozrządem czy coś 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrób logi dynamiczne .

Może tak być że pompowtryski w bardzo słabej kondycji 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seria 123km logi robiłem to wszystko ok. Jutro wrzucę wam logi do odczytu. Pompki na vagu korekcję i bipy ładne ale slyszalem ze mimo to mogą być przytkane lub po prostu swoje już przejechały 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy mógłbyś mi wysłać program do silnika AVF pompowtryski BA . Z góry dziękuje Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności