Skocz do zawartości
  • 0
Victor

Uszczelka przy silniku 071115111

Pytanie

Uprzejmie proszę o identyfikację tej uszczelki.

Przeszukałem internet przez 2h i nic nie znalazłem. Możliwe, że jest to uszczelka filtra oleju/chłodnicza oleju?

20190730_103312.jpg

Edytowane przez Victor
Dodanie numeru części po udanym znalezieniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

co mam z tym zrobić, przeglądać całą etke w poszukiwaniu tej uszczelki która może być wszędzie? jak ją potrzebujesz tzn wiesz z czego została wyciągnięta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Etka - masz na myśli na przykład:
https://volkswagen.7zap.com/en/rdw/passat+4motion+santana/pa/2003-404/1/115-115035/
https://volkswagen.7zap.com/en/rdw/passat+4motion+santana/pa/2003-404/1/115-115030/
?

Przeszukałem te schematy, i fiasko. Niestety mechanik wyjmował te uszczelkę ponad rok temu, nie mógł jej nigdzie znaleźć i zrobił prowizorkę. Teraz znów mi cieknie i zanim rozbiorę auto chciałbym mieć już tę uszczelkę, żeby od razu wymienić. Jedyna wskazówka, jaką mi udzielił mechanik to "filtr podstawy oleju". Ale to oczywiście nie pewniak.

Jeżeli masz jakiś pomysł, jak jeszcze mogę tego poszukać, będę wdzięczny.

 

Edit:

Dział części zamiennych Rzepecki Mroczkowski pomógł mi zidentyfikować uszczelkę i ściągnąć ją.

IMG_0003.jpg

Edytowane przez Victor
Dodanie informacji o sukcesie odnalezienia uszczelki i zdjęcia dla przyszłych pokoleń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Szukam tej uszczelki, ma ktoś moze namiar do jakiegos sklepu/serwisu gdzie mozna ja jeszcze kupic ?? w 2020 roku  wycofali ja z produkcji. Brak części zamiennych...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Czy udało ci się kupić lub znaleźć zamiennik? Jak rozwiązałeś problem z tą uszczelką. Mnie właśnie dopadło to samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Podłączam się do pytania czy wie ktoś gdzie można dostać taką uszczelkę. Albo czy wie ktoś czy ktoś dorabia takie rzeczy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności