Skocz do zawartości
blasterpl

Polaczenie smartfona do ori radia

Rekomendowane odpowiedzi

Czy da się jakoś połączyć smartfona przez bluetooth z tym radiem tak aby działał jak zestaw glosnomowiacy ? Jakis adapter ? Byl tam uchwyt na jakaś archaiczna Nokie ale na kablu.

20200403_144419.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

transmiter BT coś koło 50 zł szukasz fali radiowej ustawionej na transmiterze na przykład 87,7 mhz i puszczasz muzykę na przykład z youtuba, teoretycznie można też przez to rozmawiać, ale w praktyce słychać Cię jak byś z szamba gadał

ja mając takie radio na Twoim miejscu zainwestowałbym nawet w chinola (jak nie chcesz dużo wydawać) z androidem na 2 din :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, azbest napisał:

ja mając takie radio na Twoim miejscu zainwestowałbym nawet w chinola (jak nie chcesz dużo wydawać) z androidem na 2 din :) 

Tez to biorę pod uwagę ale mam sterowanie w kierownicy czy takie radio to obsłuży?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak obsłuży ale musisz kupić adapter https://centrumaudio.pl/adaptery-do-sterowania-z-kierownicy/1963-interfejs-adapter-do-sterowania-z-kierownicy-vw-connects2-ctsvw0012.html

na liczniku nic nie będzie wyświetlać przy nie oryginalnym radiu

Edytowane przez janekg16

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O to już coś , a żeby na liczniku wyświetlało to się da jakoś ? Możesz coś konkretnego polecić?

Edytowane przez blasterpl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja chyba bym wrzucił po prostu cyfrowa zmieniarkę z bluetooth, puszczanie muzy z usb i bluetooth pod oryginalne radio

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz zachować fabryczny wyglad to polecam moduł bluetooth na 8 PIN wpinany bezpośrednio do radia. Oprócz tego przeciągasz ładnie mikrofon, który jest w zestawie. Oprócz funkcji bluetooth czyli rozmów i puszczania muzyki, samo urządzenie jest wyposażone w port USB np do ładowania lub puszczania muzyki etc. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności