Skocz do zawartości
RawStyle

stukanie podczas jazdy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam posiadam passata b5 1.9 tdi 115km sedan wymienialem amortyzatory rorzad i wszystkie paski po przejechaniu 400km zaczelo mi cos stukac w srodku w aucie nie za bardzo to slychac ale jak uchyle szybe to juz glosno slychac stuka to od strony pasazera wachacze sa dobre bo sprawdzalem i nie mam pojecia co to moze byc moglby ktos mi pomoc ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź czy koła dokręcone. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Mi  kiedyś  zaczęło  się tłuc  coś podczas jazdy, im większa prędkość  tym głośniejsze tłuczenie. Obstawiłem że to koło, wymieniłem na zapasowe  i tłuc się przestało. Pojechałem z tamtym kołem do wulkanizatora , ten zdjął oponę a tu taka niespodzianka :

 

 

 

IMG_20190821_092421862_HDR.jpg

Edytowane przez lechbedford

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, lechbedford napisał:

a tu taka niespodzianka

Za szybko jeździsz i się opona spociła ze strachu...

 

7 godzin temu, RawStyle napisał:

po przejechaniu 400km zaczelo mi cos stukac

czy to się dzieje cały czas, czy na nierównościach, czy podczas powolnej jazdy czy szybkiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podczas powolnej jazdy jak to po miescie powinno sie jezdzic nie bylem za miastem od czasu stukania 

Edytowane przez mkpol
nie cytuj posta pod którym bezpośrednio odpowiadasz ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. piszemy po polsku używając przecinków i kropek i polskich liter

2. zadałem ci 3 pytania odpowiedziałeś na 1, jak mamy ci pomóc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieje się to cały czas, na nierównościach i prostej drodze, podczas powolnej jazdy nie bylem na innej drodze niż w mieśćie dlatego nie jestem wstanie powiedzieć czy podczas szybkiej jazdy też stuka ;)

Edytowane przez mkpol
Jeżeli jeszcze raz zacytujesz posta pod którym bezpośrednio odpowiadasz to daję słowo, że będziesz musiał przepisać całego Pana Tadeusza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podnieś auto na podnośniku, pokręć kołami, czy przypadkiem gdzieś jakiś kawałem plastiku nie obciera. 

Sprawdź czy koła są dokręcone, sprawdź czy po dłuższej jeździe nie grzeją się piasty, 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

problem prawie rozwiązany byłem na diagnostyce i bardzo możliwe że to klocek hamulcowy stuka o tarcze jutro czeka mnie wymiana i się okaże czy to naprawdę jest to :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, RawStyle napisał:

problem prawie rozwiązany byłem na diagnostyce i bardzo możliwe że to klocek hamulcowy stuka o tarcze jutro czeka mnie wymiana i się okaże czy to naprawdę jest to :)

klocki wymienione z przodu i już nic nie stuka problem z głowy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności