Skocz do zawartości
  • 0
czernobyl

Przepływomierz 1.6TDI CR - CAYC

Pytanie

Cześć,

potrzebuję kupić przepływomierz. Używki nie chcę - pojeździłem rok z używką po padzie mojej przepływki, znów sypie mi błędami.

Generalnie nie mam problemu z poszukaniem sobie w ETCE, czy przez sklepy - nr przepływomierza dla 1.6 TDI CAYx to 03L906461 w odróżnieniu od silników 2.0TDI, gdzie nr przepływomierza to 03L906461A (różnica w średnicy rury - 1.6TDI=70mm, 2.0TDI=80mm)

Tu pojawia się problem - szukam pośród jakichś producentów do których można mieć zaufanie, typu NGK, Hella. I w przypadku NGK 91171 (ew. numer EPBMWT3D024H) pojawiają się w wielu sklepach, że numer OE się zgadzda, ale przeznaczony jest do innych aut grupy VW typu touran czy golf 6 (ale też m.in dla silników CAYx) - czy bylibyście w stanie mi pomóc i potwierdzić/zaprzeczyć definitywnie, że jeśli tylko numer OE się zgadza (tj. 03L906461), to mogę zamawiać?

Przy okazji - jakaś konkretna polecana firma? Poza oryginałem z ASO :) 

Z góry dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Pierburg 7.07759.46.0

Jeżeli numer się zgadza to od Seata czy Skody oczywiście pasuje.... Najczęściej ta sama cześć ma inne numery w Skodzie, Seacie niż w VW i Audi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
3 godziny temu, rosol napisał:

Pierburg 7.07759.46.0

Jeżeli numer się zgadza to od Seata czy Skody oczywiście pasuje.... Najczęściej ta sama cześć ma inne numery w Skodzie, Seacie niż w VW i Audi

dzięki za zainteresowanie. W międzyczasie skontaktowałem się pro-choice ze Szczecina (user @elemenateur na forum) i korzystając z jego porady - zakupiłem u nich przepływkę Boscha. Także jakby ktoś był zainteresowany opiniami o niej za jakiś czas - proszę o PW.

co do numerów - akurat w przypadku przepływiomierza do TDI CR tej generacji grupa VAG jest zaskakująco zgodna odnośnie numerów OE - wszędzie to samo. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności