Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z Passatem po przełożeniu skrzyni z automatu na manual myślę zo to nie ma żadnego znaczenia ale zaczął chodzić na 3 gary po podłączeniu do komputera pokazuje na 1 cylindrze w grupie 13 (2.99) znaczy że umarł ale po jakiejś 1 minucie zaczyna działać a na 2 cylindrze wyskakuje (2.99) co to moze być? A jak mu trochę pogazuje trochę bo więcej niż 3500obrotow się nie da to wyskakuje mi na cylindrach 1(2.99) 2(2.99) 3(3.01) 4(3.01) i też tylko chwilę i znowu 1.3.4 działają a 2 ma 2.99 zgasze, odpale i znowu to samo 1 puzniej 2 przestaje działać pomocy! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprawdz wiązke od pompowtryskiwaczy jak zmieniałeś skrzynie lub ktoś zmieniał to może uszkodził wiązke i teraz cuda sie dzieją bo innego wytłumaczenia nie widze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiązka zmieniona filtr paliwa też i dalej to samo

Edytowane przez Marcin 1989

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie chodzi mi o wiazke pod deklem tylko o przewody przed wtyczka do wtryskow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiesz o co chodzi tu w grupie chyba 23? 

 

IMG_20200302_193526.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to są bipy 1 i 3 za wysokie, https://www.wtryskiwacz.com/aktualnosci/bipy-pompowtryskiwaczy-niski-wysoki-na-minusie-plusie-dodatnie-ujemne-jaka-jest-przyczyna poczytaj, nagraj filmik z pracy silnika na wolnych obrotach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że szklanki trzeba wymienić bo zmieniłem wtrysk odpaliłem i wszystko działało jak trzeba i dopiero po chwili zaczęły szklanki pukac i przestały działać 1.2 po2.99 A 3.4 3.01 ale to tak będzie jak słyszałem że jak na pierwszym coś się dzieje to 3 też będzie wariował 2 i 4 tak samo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na moje ucho to silnik chodzi dobrze, nie słychać żadnych niepokojących dzwięków. A co mają szklanki do wtrysków ? ja miałem zużyte szklanki i panewki a silnik cykał jak zegareczek i wszystko było ok a jakbyś miał dziury w szklankach to byś to słyszał ;) tutaj coś z elektryką jest nie tak albo z układem paliwowym 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobione wtryski nie wiem jak długo ale dziś nie miałem czasu za długo go grzać  ale z 5 minut chodził i wtryski pokazywały świetnie pompa wakum czy jakos tak się tam zwie padła i to był problem wkręca się teraz zajebiscie ale chyba używany dwumas do wmiany bo trzepie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności