Skocz do zawartości
kamil1993

Kodowanie modułów po wymianie szyby

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panowie , mam pytanko. Niestety pękła mi szyba czołowa w aucie od kamienia i musiałem wymienić z ubezpieczenia. Pan który wymieniał mi szybę powiedział ze po takiej wymianie powinienem zakodowac moduly/ czujniki w aucie. Czyli czujnik deszczu , line assist . Owy Pan powiedział również ze muszę zakodowac  aktywny tempomat , ja mu odpowiedzialem ze ja nie posiadam aktywnego tempomat , Pan sie zdziwił poniewaz wpisując moj VIN wyszlo ze powinienen mi aktywny tempomat oraz czytanie znaków. Powiedzial również ze przecież mam kamere w szybie więc musze to mieć lecz moge miec to wyłączone. po naciśnięciu przycisku na manetce mam tylko Line assist i co tam jeszcze ale aktywnego tempomat albo czytania znakow nie ma. I teraz pytanie czy jest mozliwe abym mial u siebie aktywny tempomat oraz czytanie znakow lecz jest to wyłączone?? Czy owa kamera odpowiada tylko za line assist ? Zrobiłem zdjecie kamery. 

20200301_103701.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz B6, tam była kamera 3c0, która jest odpowiedzialna za line assist. Żeby mieć czytanie znaków musiałbyś zmienić kamerę, a do acc dołożenie radaru i zmiana pompy abs.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Wolfe napisał:

Masz B6, tam była kamera 3c0, która jest odpowiedzialna za line assist. Żeby mieć czytanie znaków musiałbyś zmienić kamerę, a do acc dołożenie radaru i zmiana pompy abs.

Mam Passata CC , moze to coś Zmienia? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz zegarek na konsoli to tak, ale po roczniku 2009 nie sądzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Wolfe napisał:

Jeżeli masz zegarek na konsoli to tak, ale po roczniku 2009 nie sądzę.

Dobrze sądzisz hehe. No nic , w takim razie Pan od szyb gada bzdury. Dzięki za ekspresową odpowiedź :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwłaszcza, że radar jest za znaczkiem w grillu a nie w szybie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności