Skocz do zawartości
pldarek

Passat B8 FL All Track 2019 nie działa transmisja danych

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

czy ktoś spotkał się z problemem w w Passacie B8 po lifcie rocznik 2019 z Discover Media na pokładzie, że nie działa transmisja danych 

- po esim który jest wmontowany w VW (komunikat o braku transmisji danych) 

- kiedy udostępniam Internet z telefonu również nie ma dostępu do internetu (komunikat o tym iż transmisja danych z urządzenia nie jest dostępna)

wizyta w serwisie niczego nie wykazała po podłaćzeniu do komputera nie ma żadnych błędów, przywrócenie ustawień fabrycznych nie pomogło, dodam że ustawienia prywatności wszystkie są włączone więc to napewno nie blokuje połączenia

Macie jakiś pomysł co może być czy co należy zrobić?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie działało przez pewny czas, miałem mapy z aktualną sytuacją, jednak nie działał streaming mediów Tidal lub AppleMusic. Po podłączeniu internetu z telefonu działało wszystko. Od wczoraj znaczek globusa jest nie podświetlony i nie mam dostępu do netu zarówno przez esim czy hotspot z telefonu, nie mam pojęcia o co chodzi. Może to jakiś techniczny, wewnętrzny problem i nie ogarniają.

pozdrawiam.

edit: od dziś 19.03 znów działa ??‍♂️

Edytowane przez Kornflejk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, u mnie od początku szybkość tej transmisji danych przez wbudowaną e-sim (Cubic Telekom) jest masakrycznie niska.

Na Speedtest podłączonym przez hotspot auta osiągam od 0,5 do max 3-4 w porywach Mbit, upload nieco lepiej, do około 6-7.

Co oni tam za modemy wkładają? Ma to w ogóle LTE? Jest to LTE odblokowane? Bo prędkości są mocno HSDPA i mniej. 

Mam MY2020, MIB3 i Discovery Pro. Niestety nie mam gniazda na zewnętrzną kartę SIM. Ale nawet jeśli, to czemu to jest takie wolne?

Każde radio internetowe mi rwie, a jak wyłączę hotspot to telefon nawet leżąc we wnęce ładowania bezprzewodowego łapie internet lepiej niż auto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, do wszystkich którzy posiadają MIB3 i mają wykupione We Connect - czy zdarza wam się że auto nagle wysyła maila że wszystkie serwisy zostały zdezaktywowane, po czym wsiadacie do auta, wszystko jest jak trzeba, a potem po jakimś czasie - serwisy zostały aktywowane ;-) To samo z mobilnym kluczykiem - raz se wymyśla że jest zdezaktywowany a raz że aktywny. Przy czym przecież otwieram go tą plastikową kartą, albo telefonem ;?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem taki objaw, ale tak samo jak nagle się pojawiał, tak samo znikał, nic nie "dotykałem". Teraz właśnie od paru dni mam ten problem, że "globus" nie jest podświetlony i brak netu, nawet jak go spinam z telefonem po wifi. Porąbane te usługi są w VW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności