Skocz do zawartości
woocash09

Zintegrowany fotelik w tylej kanapie

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem zapytać o element wspomnianego w temacie postu fotelika do przewozu starszych dzieci w Passacie B8 kombi. Oprócz tego siedzonka podwyższonego zintegrowanego z siedziskiem kanapy widziałem na zdjęciach taki element przy zagłówku który służy ochronie głowy i ramion. Takie dwa „rogi” luk „kły”. Czy to istnieje jako cześć z osobnym numerem? I przede wszystkim, jak to jest zamontowane? To się jakoś od tylu wysuniętego zagłówka doczepia? Ktoś pomoże? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostajesz to w komplecie ze zintegrowanymi siedziskami. Montowanie do otworów od zagłówka. Tyle że to nie jest dla starszych dzieci, a dla najmłodszych :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
On 2/15/2020 at 8:19 AM, Macmaciek said:

Dostajesz to w komplecie ze zintegrowanymi siedziskami. Montowanie do otworów od zagłówka. Tyle że to nie jest dla starszych dzieci, a dla najmłodszych :)

Można to dokupić osobno? W sensie przy kanapie bez tych zintegrowanych siedzisk?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, woocash09 napisał:

Można to dokupić osobno? W sensie przy kanapie bez tych zintegrowanych siedzisk?

Na pewno, choć w serwisie może być drogo (jak wszystkie części). Myślę, że ktoś, kto ma auto ze zintegrowanymi fotelikami, może być chętny odsprzedać te dodatkowe zagłówki - bo zwykle leżą i się kurzą. Jak ktoś ma auto w leasingu, to rzecz jasna musi oddać w komplecie z autem... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności