Skocz do zawartości
pit07

Czy jest popyt na B6?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pytanie czy jest popyt na b6 (2009, 2010), Czy łatwo takie auto sprzedać, czy raczej szykować się na czekanie na klienta?

Wiem, że zależy to od egzemplarza, ale tak ogólnie pytam czy te auta są poszukiwane.

Sam szykuję się do sprzedaży stąd moje zainteresowanie tematem.

dziękuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popyt jest nawet na B5. Kolega wystawił kombi i było spore zainteresowanie. Wszystko zależy od ceny i czy chcesz sprzedać, czy sprzedawać w sensie szybko, czy się bujać i liczyć na klienta z dużym portfelem, ale wtedy czymś ciekawym musi się zainteresować w aucie. Rynek jest pełen różnych aut, jakoś się to kręci... zależy kto co szuka.

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info.

Mam m.in. pakiet R line więc może nie będzie tak źle ?

Edytowane przez mkpol
nie cytuj posta pod którym bezpośrednio odpowiadasz ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Poznaniu B6 pojawiło się jak grzybów po deszczu. Niestety. Co by nie było to samochody te mają minimum już 10 lat i niektóre są tanie, że aż przykro. Gdzieś je musieli zakupić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe w jakich cenach były?

Edytowane przez mkpol
nie cytujemy posta pod którym bezpośrednio odpisujemy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, ale ostatnio na FB w markecie pokazał mi się jakiś już za 12000. Nie wchodziłem w ogłoszenie więc nie wiem jakie wyposażenie itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mówią, że auto tyle jest warte ile ktoś za nie zapłaci; ale taka cena to chyba za strasznego półmilionowego golasa?

Edytowane przez mkpol
nie cytujemy posta pod którym bezpośrednio odpisujemy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio sprzedalem B6 Bluemotion 1.9 TDI 2008,  317000 km za 17100 zł. Najważniejszy dobry i uczciwy opis (bez pitolenia) i ładne zdjęcia. Wiadomo, że auto musi być zadbane... ja starałem się nie oszczędzać na Passku. Klient trafił się po 12 dniach na otomoto.  Jakby nie mała nieszczelność silnika i lekki wyciek oleju wziął bym więcej. Wystawiony był za 18600 zł z 2 kompletami opon. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozglądam sie ostatnio za B6 w Kombi i ceny wahają się od 7 do 20 tysięcy ale przeważnie te za 7-9 tysięcy to są rzepy w cenie ładnych B5 FL.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności