Skocz do zawartości
piotrpassat9309

Passat b6 1.9 nie odpala

Rekomendowane odpowiedzi

bez VCDSa nawet nie podchodź do tego wozu i forum ;) Ja mam z Alliexpress i śmiga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na bank jest to pompka wstępna bo filtr pusty. Vacu nie ma z czego podawać na wtryski i nie pali. Z pustego to i Salomon nie naleje. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pacjent Passat b6 bkc. Podpinany pod komputer 0 błędów. Pali tak na zimnym i ciepłym. Zdarzają się dni że pali na dotyk bez zajakniecia

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacząłbym od regeneracji rozrusznika, a potem bym wymienił oringi na pompowtryskach. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozrusznik wymieniony na używke przed takim odpalaniem. Ale faktycznie oddam do regeneracji. Od paru dni pali tak jak powinien. Uszczelki na wtryskach robione przy wymianie walka rozrządu szklanek i panewek w 2018. Glowica nie byla ruszana. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś się zmieniło czy dalej nie odpala? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Nie znalazlem tematu na forum. Mam problem. Dzis po przejechaniu 160km dojechalem do celu bez problemow i zgasilem samochod (normalnie ostudzilem turbo) i po paru minutach probowalem odpalic i odpalil ale jakos dziwnie chodzil( silnik szarpał i glosniej chodzil) i zgasł i juz nie odpala. Kręci i mocno szarpie silnikiem ale nie odpala. Passat B6 1.9 tdi 105 km 2007 rok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc wszystkim,

Mam problem z passatem b6 1.9 tdi bkc 105 km, mianowicie po dosyc dlugiej trasie ( 588 km ) zaparkowalem auto pod domem i po dwoch dniach probowalem je odpalic ale nie dalo rady, silnik kreci ale nie odpala, wczesniej nie bylo zadnych problemow bo odpalal od strzalu, to stalo sie nagle. Cala trase pasek smignal bez problemowo, gdzie sie nie zatrzymalem to odpalal bez problemu, nie mam pojecia od czego zaczac, aaa i komputer diagnostyczny nie pokazuje zadnych bledow co najciekawsze, prosze pomozcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności