Skocz do zawartości
jofa-j1

demontaz pokrywy silnika i błotnika lewego

Rekomendowane odpowiedzi

Po przeszukaniu działu nic nie znalazłem więc pytam: ma ktoś doświadczenie - praktykę przy wymianie klapy/pokrywy silnika? chodzi mi o miejsce rozłączania wiązki inst. el. podgrzewania dysz spryskiwaczy i węzyka z płynem?

I druga esprawa: wymiana błotnika lewego przód: czy wystarczy sam demontaz zderzaka i odkręcenie nadkola plastikowego oraz widocznych śrubbłotnika? czy trzeba coś jeszcze zrobic- np z drzwiami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podłączam się do tematu, odkręciłem prawie wszystkie śruby (udało mi się 7) i mam problem z jedną tą której koniec widać gdy otworzymy drzwi i jest ona za wiązką tych drzwi. Niestety z drugiej strony od strony nadkola nic niema, czy ktoś wie jak to ustrojstwo pokonać ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się uporałem ze wszystkim. Błotnik ma 2 śruby pod slizgiem plastikowym od zderzaka, od strony nadkola 3 szt: jedna w połowie słupka i 2 szt na samym dole- pionowo do progu. Dodatkowo trzeba odciagnąć plastikową nakładkę na dole błotnika bo tam jest zatrzask i trzyma. Jest też jedna od strony drzwi, nie wspominając tych śrub od strony pokrywy silnika 3 szt lub 4 - nie pamietam juz. Z pokrywą też sobie poradziłem, wiązke nie rozpinałem tylko wyjałem z pokrywy i włozyłem do nowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podbiję trochę stary temat, jak wam się udało, to może możecie opisać jak to ogarnąć? Chodzi mi o błotnik lewy przód :) 

Edytowane przez LukaszD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności