Skocz do zawartości
mk3

Zakup silnika tylnej wycieraczki - B5FL

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w tytule, zamierzam zakupić silnik wycieraczki tylnej do B5 po lifcie. Na allegro ofert jest sporo, od 100 do nawet 500 zł.

Największą popularnością cieszą się te tańsze za 107zł. Może na forum ktoś też kupił?

https://allegro.pl/oferta/silniczek-wycieraczek-tyl-vw-passat-b5-b5fl-kombi-7457745319

Widzę, że jest też Bosh niespełna 2x drożej.

https://allegro.pl/oferta/bosch-silnik-wycieraczki-tyl-vw-passat-b5fl-kombi-7532053038

Jakieś opinie, ewentualnie coś sprawdzonego?
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem ori używkę od użytkownika forum i to rozwiązanie bym polecał ;)

A z tych co podałeś to zdecydowanie Bosch.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, mk3 napisał:

Jakieś opinie, ewentualnie coś sprawdzonego?

Bosch.

 

Prawdopodobnie w tym silniku wycieraczka w stanie spoczynkowym będzie po prawej stronie, ale to nawet lepiej. Po wymianie ramienia na golf V i pióra na aero z T5 schludniej i nowocześniej to wszystko wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, The_Saint napisał:

Ja kupiłem ori używkę od użytkownika forum i to rozwiązanie bym polecał ;)

A z tych co podałeś to zdecydowanie Bosch.

Używka na 100% będzie działać dobrze, pytanie tylko jak długo. Z tego co mi wiadomo, to silniki tylnych wycieraczek nie są zbyt pancernymi konstrukcjami.

2 godziny temu, jihad napisał:

Bosch.

 

Prawdopodobnie w tym silniku wycieraczka w stanie spoczynkowym będzie po prawej stronie, ale to nawet lepiej. Po wymianie ramienia na golf V i pióra na aero z T5 schludniej i nowocześniej to wszystko wygląda.

Obecnie wycieraczka jest ustawiona pod kątem ~45 stopni i nawet nie drgnie, także gorzej pod względem estetyki być nie może. Byleby nie była na środku i nie wycierała karoserii.

Zdecyduję się na tego Boscha, sklep jest duży, siedziby nie mają daleko, więc w razie czego łatwiej będzie reklamować.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności