Skocz do zawartości
markarn

Wyciek z amortyzatorów

Rekomendowane odpowiedzi

Podczas wymiany kół na zimówki mechanik poinformował mnie o wycieku z przednich amortyzatorów. Podczas przeglądu (auto na gwarancji) w ASO stwierdzili, że amortyzatory pracują prawidłowo i nie będą ich wymieniać. Czy rzeczywiście cieknące  amortyzatory nie podlegają wymianie ? Czy ktoś już się spotkał z taką sytuacją ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie powiedziano że jak trochę cieknie to nie oznacza że jest zły?Wymieniłem bo i tak gwarancji nie miałem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może cieknąć i mieć swoją skuteczność , tylko jak przestanie ceknąć , to możesz na zakręcie dach zaliczyć .Więć ciśnij temat , jak auto na gwarancji, bo to nie jest normalne że cieknie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cieknące spełniają parametry bez problemu.  Mi w B7 przez 3 lata ciekł z prawej strony przedni. Przy każdym przeglądzie kazałem sprawdzić amory informując diagnostę że cieknie. Zawsze było ok. i praktycznie identycznie z lewym nie cieknącym.  Co roku wybierałem inną stację diagnostyczną tylko z tego względu aby mi któryś diagnosta powiedział że mam do wymiany.  To bym wymienił bez problemu.  Tak jeździłem i tak sprzedałem nie masz się czym przejmować.   

Jedynie że na gwarancji i  względy wizualne mogą denerwować.  Sprawność mają przez długie lata mimo wycieku, oczywiście delikatnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja chyba mam już uszkodzone bo u mnie wszystkie suche jak pieprz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się poci to znaczy ze żyje ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, BartekV napisał:

Jak się poci to znaczy ze żyje ?

To znaczy że po dłuższym czasie się wypoci , skończy gwarancja i to będzie już problem użytkownika ,a nie VW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie nie ciekną ale wymieniłbym na jakieś bardziej komfortowe może bilsteina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam z tyłu bilsteiny i nie jest wiele lepiej. Z przodu mam sachsa i jest spoko. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności